Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmes belém, de még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém, de még a kapcsolatában van, ami már megromlott. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy srác, akivel már 1,5-2 éve vonzódunk egymáshoz, és "elindult valami", ugyanis egy buli során történt egy szájrapuszi titokban. Az egész kb 2 mp volt, de mindketten éreztük a szikrát. A baj csak az, hogy neki barátnője volt akkor is és most is. Amikor ez a szájrapuszi történt, ittasak voltunk mindketten, és nagyon nagy bűntudatot éreztem a barátnője miatt. Volt is belőle veszekedés, amit utána meg tudtunk beszélni. Ezután nem sokszor találkoztam a sráccal, mert utána nem igazán jártam ki ezzel a társasággal. Most viszont újra velük vagyok, és múlthéten megint összegabalyodtam a sráccal. A barátnőjével már nagyon nincsenek rendben a dolgok, többen mondták, hogy csak megszokásból vannak együtt, meg nekem mondta a srác, hogy látja a barátnőjén is, hogy már nem olyan, mint régen. Még nem merte kidobni, mert nem talált rá megfelelő alkalmat. Viszont nekem bevallotta, hogy szerelmes belém, ami teljesen lesokkolt. Nagyon nehéz helyzetben vagyok, mert nem akarok semmilyen kapcsolatban sem harmadik lenni, nem akarom senki kapcsolatát tönkretenni, egyszerűen ezek a dolgok csak megtörténtek, és nem hinném, hogy véletlenül. Nincsenek véletlenek. És olyan szinten vonzódunk a sráccal egymáshoz, hogy hihetetlen. Nem tudom, mitévő legyek. Nem tudom irányítani az érzéseimet, de én is kezdek többet érezni. Szerintetek mit kéne tennem? Ti hogyan cselekednétek, ha az én helyzetemben lennétek? Kérlek, kíméljetek meg a rosszindulató kommentektől, mert tényleg nem szánt szándékkal avatkoztam bele egy kapcsolatba. Köszönöm előre is a válaszokat!

2018. máj. 6. 10:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Én képen röhögném. 2 év alatt nem talált rá alkalmat, hogy kilépjen egy sz.ar kapcsolatból?

Ha te ezt elhiszed, az a te bajod.

Én nem foglalkoznék vele. Rengeteg normális szingli pasi van, nem ragadok le ilyennél.

2018. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

be ne dőlj ennek.


ha beléd szerelmes, miért van még együtt mindig a párjával?!


ha téged szeretne, veled lenne.


pont.


nem korrekt.


ha összejöttök, a te hátad mögött is smacizhat más tyúkokkal.

2018. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Megmondanám neki, hogy majd beszélünk erről, ha már egyedülálló.
2018. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Nem tudom megmondani, hogy mióta vannak problémák, de a lány részéről több megcsalás történt, a fiú részéről csak velem. De nem a 2,5-3 éves kapcsolat teljes ideje alatt volt ez.

De egyébként igazatok van. Viszont ő nem az a fajta srác, aki csak úgy kijelentené átverésből, hogy szerelmes valakibe. De persze emellett én vagyok a legrosszabb helyzetben, mint harmadik fél. Nem is nagyon tudok mit csinálni, mert neki kéne lépnie igazából, hogy beszéljen a barátnőjével és eldöntse, kit akar. Köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. máj. 6. 10:20
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Élvezd a figyelmét, amíg tart, de ha eddig nem lépett ki, mert nem talált alkalmat, hogyan tegye, ezután sem fog. Ha annyira szerelmes lenne beléd, mint mondja, találna alkalmat, és nem húzná a dolgot. Jó vagy neki szórakozásnak, de kényelmes otthon. Ha tényleg rossz a kapcsolata, majd szakít magától, vagy szakít olyan miatt, akibe tényleg igazán beleszeret.
2018. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki tényleg szakítani akar, az talál rá megfelelő alkalmat, nemcsak kifogásokat keres :). Szerintem maradj ki ebből, a srác valszeg csak bosszút akar állni a csajon a megcsalások miatt (ami elég gyerekes), de neki kényelmes ez a szitu.
2018. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire naiv buta nem lehetsz

Nem az a fajta itt jot nevettem

Csak velem csalta ez se rossz.

Csak hulyit ennyi meg akar dugni teged is baratnot is

Amit dumal annyira sablon minden ferekuro pasi ezt matrazza

2018. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem lép ki a kapcsolatból ne higgy neki. Ezeket nem csak mondani kell, ha szerelmes lenne beléd, nem tartaná vissza semmi. Pont ez lenne a az utolsó szeg a kapcsolatukban.
2018. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát, igazatok lehet. Csak sajnos a legnagyobb baj az, hogy hiába mondjátok, hogy szarjam le, elég nehéz, mert nem érzelemmentes a dolog. És az ő részéről sem. Látom rajta, amikor rám néz. Nyilván bűzlik a dolog így, hogy kapcsolatban van, és a kapcsolata mellett csinálja ezt velem, de tudom, hogy többet érez ő is. Csak ezt minél előbb rendezni kell, mert senkinek nem lesz jó, ha ez hosszabb ideig elhúzódik. És nem vagyok naív, buta, egyszerűen csak tanácstalan vagyok.
2018. máj. 6. 10:40
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd neki hogy hagyja ott a másik nőt,rögtön kiderül hogy mennyire szerelmes.
2018. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!