Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van a férjem már 5. éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a férjem már 5. éve rózsaszínködben?

Figyelt kérdés

Picit furán hangzik a kérdés, eddig csak magamban őrlődtem, de most már érdekel, hogy vajon más is tapasztalt-e ilyet?

4 éve vagyunk házasok, a kapcsolatunk elején valóban erős volt a szerelem, de ő továbbra sem tud kisebb lángon égni. Igaz, van közöttünk 20 év... lehet ez is egy befolyásoló tényező (pl. kapuzárási pánik?)

Lehet azt gondoljátok, hogy nem vagyok normális, és hogy rinyálás helyett miért nem örülök ennek? De valójában fárasztó az egész, természetesen én is szeretem őt, de már nem vagyok benne a lila szerelemködben. Van egy kisfiúnk, élvezem az anyaságot, ezért érzelmileg többet fektetek a gyermekünkbe. Próbálok eleget tenni annak, hogy a férjemmel is foglalkozzak, de így nagyon nehéz.


2021. máj. 30. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
De hát mi a fárasztó?
2021. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy sok vitánk van emiatt, szerinte már nem is szeretem őt, biztosan van valakim... én magam is furcsálom a magatartását, mert a bizalom a kezdetektől megvolt közöttünk. Egyszerűen nem tudom ugyanazt adni, amit pár évvel ezelőtt.
2021. máj. 30. 09:13
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

"sok vitánk van emiatt"


Mi miatt?


"szerinte már nem is szeretem őt, biztosan van valakim... "

Miért gondolja ezt?

2021. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a középkorú férfiak 90%-a be lenne indulva folyamatosan 5 éven át is a 20 évvel fiatalabb feleségére, ha lenne nekik.
2021. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem értitek? A nő rákoncentrált a gyerekre, pasi már csak második. Ez eddig normális, de mivel még szerelmes, több figyelmet igényelne, amit nem kap meg. Ebből van a vita.
2021. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ezért nem érdemes 20 évvel idősebbel házasodni...
2021. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
6. Nem is, mert 20 évvel fiatalabbal érdemes.
2021. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem azon görcsöl folyamatosan, hogy a kora ellenére meg tudja-e adni neked azt, amit egy veled egykorú megadna. Talán attól fél, hogy lecseréled, ha nem úgy viselkedik, mint egy "kanos" (már bocs) 20 éves :) Neked most másra is van igényed, ezt meg kell beszélnetek, különben egyre inkább nyűgnek fogod érezni.
2021. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Magyarul lesza... a férjedet, aztán csodálkozol, hogy vitatkozik meg elege van.


Amúgy azt sem értem, mit látsz egy apád-korú faziban, de hagyjuk.

2021. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
20 évvel idosebb megis olyan mint egy gyerek. Most mar latszik miert keresett maganal fiatalabbat
2021. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!