Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem válik el a feleség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válik el a feleség, ha a férj veri 1,5 éve?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy hülye,vagy anyagiak,vagy egyéb extra körülmények,amire én is láttam már példát(bár ott voltak az anyagiak is).
2015. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Sok oka lehet:


- kapcsolatfüggő, és retteg, hogy ha ez se lesz, akkor rosszabb lesz neki

- anyagi okokból nem tud elszakadni

- azt hiszi, nincs más lehetősége, mint maradni és tűrni, mert ezt látta otthon is

- szerelmes

- megfenyegette a férj, hogy megöli vagy elveszi tőle a gyerekeit, ha lelép


Mindemellett általában az ilyen nők közös vonása, hogy gőzük nincs róla, hova fordulhatnának segítségért, illetve szégyellik a helyzetüket és inkább benne maradnak, mint hogy bevallják egy idegennek.

2015. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A szomszédokhoz többször kihívták a rendőröket, a falakon áthallatszik a kiabálás, a nő sírása.

Láttam, hogy napszemüvegben nyitott ajtót a postásnak. A munkahelyéről kirúgták a nőt, mert 2 hétig nem ment be, csak telefonon szólt hogy "beteg".

Gondolom a férje annyira összeverte, hogy nem akart emberek közé menni.

2015. febr. 15. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Ja, négyeske, aztán mehet letölteni 10-15 évet a sittre, ez tényleg tök jó megoldás. Én inkább a családsegítővel próbálkoznék, vagy anyaotthonnal, vagy bármivel.
2015. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A felsorolt dolgokon kívül még az is a helyzet, hogy szar az egész rendszer. Az állam, alapítványok tök tudja mik által biztosított helyek, ahova lehet menni elég szűkösek, ráadásul nem is mindenhol van ilyen, és/vagy nem egyszerű kideríteni, hogy mégis hol, hogyan juthat be, van-e hely, mennyi idő stb. Ráadásul fél, hogy kiderül, ha elkezdi intézni, utánanézni és akkor aztán megnézheti mit kap.


Sajnos nem úgy megy, hogy hirtelen fogja a bőröndöt és akkor azonnal fogadják tárt karokkal valahol, hogy mire a pasas rájön, hogy mit forgatott a fejében, hova akart menni, észreveszi, hogy utána nézett, addigra már rég ott is van és nem tudja bántani.


A rendőrség meg annyiból hülyeség, hogy mindneki pontosan tudja, hogy az se úgy megy, hogy a pasi fel se eszmél már le van csukva. Fäszt. Ki vállalná be, hogy azt mondja az őt félholtra verő hapsinak, hogy te Jenő, feljelentettelek, de nincs hova mennem, ne verjél már agyon míg zajlik az ügy oké? Itt leszek a másik szobában. Mert kb. ez a helyzet. Mert ki fog derülni a dolog, de attól nem zárják ám be rögtön, de a nő ugyanúgy nem tud hova menni.

2015. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

- Neki így is megfelel. Ha nem így lenne, az első pofon után lelépett volna.

- Tippem szerint a feleség nem dolgozik, és elviseli eltartásért cserébe a verést (is).

2015. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok egyébként pont nem rég hallottam egy régi ismerősömről, akit konkrétan nem ver a férje (legalábbis nem tudunk róla), de nagyon zsarnok, otthon van a nő a másfél éves gyerekkel és nem mehet sehova, még az internet sincs bekötve hozzájuk nagyon durva, mert attól fél a hapsija, hogy a nő felszed valakit. Ha verné is, még utána se tudna nézni, hogy hova menjen.
2015. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Belsősként írok. Engem vertek. Nem gyakran, de előfordult. Sajnos túl sokszor. Az utolsó eset a szakításunk volt, akkor össze kellett varrni a sürgősségin éjjel.

Általában 2 fél nem így ismerkedik össze. Ez idővel jelenik meg. Ráadásul a verő fél a kapcsolat többi részében általában próbál törleszteni, a megvert fél a "markában tarthatja" az élet sok más területén, mert kárpótoltatja magát. Arról nem is beszélve, hogy a verés általában meg is van magyarázva, az ember egy idő után el is hiszi, hogy jogosan kapta. A barátom súlyos depressziós lett mellettem, elég komoly önértékelési problémái lettek. Akkor már 2 éve voltunk együtt. Saját magam is hibáztattam. Azt gondoltam, hogy tehetek róla, hogy ilyen lett. Mellettem lett ilyen. Ezért nem tudtam otthagyni. Sokszor azt gondoltam, hogy segítek rajta és ha olyan állapotban lesz, amilyenben a kapcsolatunk elején volt, akkor szakítok vele. Végül ő dobott ki, de 1 hónap múlva megjelent és újra akarta kezdeni. Nemet mondtam. A többit már írtam fenn.

Függő voltam abban a párkapcsolatban és magamat hibáztattam. Ma már másként látom és sajnálom, hogy előbb nem léptem ki, bizonyos személyiség típusokat azóta erősen elkerülök, csak pszichikailag nagyon erős emberekkel tudok párkapcsolatot létesíteni, 5 éve vagyok kapcsolatban mással, soha még csak fel sem pofozott, a kapcsolatunk végét is jelentené.

2015. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!