Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem, nem tudok több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, nem tudok több házimunkát végezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjemmel mindketten teljes állásban dolgozunk, van egy négy éves gyerekünk. A munka mellett most egy OKJ-s képzést is csinálok, ez heti két estémet elveszi + a tanulás. Mielőtt beiratkoztam volna, megmondtam a férjemnek, hogy kevesebb időm lesz a háztartásra, mert máshonnan nem tudok lecsípni. A munkahelyemen gyakran vállalok plusz munkát, mert tisztességesen megfizetik, ezekből a plusz munkákból fizetem pl. az iskolát könyveket. Azt mondta, nem lesz gond. Ha látnátok a lakást, most nagyon szégyellném magam, olyan por. kosz, retek és rendetlenség van. Pénteken már majdnem elájultam a fáradtságtól. A férjem alig csinál valamit, max. elmosogat, de egyáltalán nem takarít. Tény, hogy ő majdnem másfélszer többet keres mint én. De nem tart el, én is 8 órában (plusz túlóra) dolgozom és megteszem ami tőlem telik. Nem tudom mit tegyek, hiába beszélek vele, azt mondja hogy ő fáradt, sokat dolgozik. Forog a gyomrom a mocsoktól, ami most körbevesz. Családi segítséget nem tudok kérni, a szüleim már nem élnek, az ő szülei pedig távol élnek. Takarítónőről hallani sem akar, mert "sokba kerül" és csak az uraknak van. Ha van bármilyen ötletetek, szívesen venném. Köszönöm!

2021. jún. 5. 19:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
6%
Csináld meg hétvégén a házimunkát.
2021. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
69%
Nektek még egyáltalán nem kellett volna gyereket vállalnotok 🤷‍♂️
2021. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%

Dobd ki a fas2ba! Fele ennyi házimunkád lesz, tovább marad rend, a gyerektartást meg szépen kifizeti.

A másik lehetőség, hogy az alvásidőből csippentesz le, és mosolyogva takarítasz, este meg tanulsz. Legfeljebb összeesel. Biztos olcsóbb, mint heti 2x2 órát kifizetni valakinek a suli végéig.

Harmadik lehetőséged nincs. De csak okosan ám! Különben elmegy máshoz vigasztalódni, ha sokat hisztizel a kupi miatt meg elkezd látszani rajtad a kimerültség. Nem valami szexi.

2021. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
"Csak uraknak van" sajnos begyöpösödött gondolkodású férfi. Nálunk is ez volt a szöveg, hogy lámpát se vegyünk, mert az csak a gazdagoknak való. XD. Idea lámpa már 3 ezertől kapható de mindegy. Ezek otthonról ezt hozták a spórolás mindenáron mentalitást. Akkor ne vegyünk semmit, se szappant se ruhát, mint az ősemberek éljünk úgy.
2021. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Hétvégén főzök, illetve a gyereket visszük fejlesztésre plusz anyósomékhoz. A legtöbbet most is hétvégén takarítok, de iszonyú por van itt. Nem írtam, de van két macskánk, az almokat is én takarítom. Közös állatok, de a munka 100%-a nálam van. 2, nem volt korai, én 37 vagyok, a férjem 43, 9 év kapcsolat után született a gyermek (ebből 6 év házasság). Biztos egzisztenciát teremtettünk, mielőtt gyereket vállaltunk.
2021. jún. 5. 19:27
 6/35 A kérdező kommentje:
4-es, milyen lámpa? A férjem nem egy kifejezetten spórolós alkat, a takarítónő gondolatával nem tud megbarátkozni.
2021. jún. 5. 19:28
 7/35 anonim ***** válasza:
19%
Ha biztos az egzisztencia, akkor viszont a képzés helyett a családdal kellene törődni 🤷‍♂️
2021. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
7, azt hiszem ez mindenkinek mást jelent. Bennünk soha fel sem merült, hogy itthon maradjak htb-nek, nem is ezt a példát szeretném mutatni a lányunknak. A férjem sem szeretné, kifejezetten lenézni azokat, akik a munkában nem tudnak valamit felmutatni.
2021. jún. 5. 19:43
 9/35 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, hogy nem egy hatalommániás, beképzelt pöts mellett kellett volna elköteleződnöd.
2021. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Én kérnék takarítónői segítséget mikor a férjem nem tud róla, aztan majd ha latja, hogy mennyivel jobb a helyzet, el fogja fogadni. ;)
2021. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!