Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Komolyan elvárás, hogy havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan elvárás, hogy havi 312 munkaóra után, még legyen kedvem otthol házimunkát végezni?

Figyelt kérdés
Heti hat napot dolgozom, napi 12órába, feleségem pedig heti négyszer 8órát. Miután hazajövök este a munkából őszintén már semmihez sincs kedvem, csak zuhanyozni és aludni. Feleségem azt vágja a fejemhez, hogy elege van, hogy sose csinálok itthol semmit, és hogy a házasággal nem rabszolgának szerződött.

2018. jún. 29. 21:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Az nem elvárás, hogy legyen kedved. Neki sincs, elhiheted. Az az elvárás, hogy megcsináld a részed.
2018. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Ha ö kérte,hogy dolgozz ennyit,akkor jogos,hogy ö végzi a házimunkát. De ha csak ìgy alakult,akkor azért valamit tènyleg besegìthetnél,mert attól,hogy ö kevesebbet dolgozik,nem lesz a bejárónöd vagy a cselédet. Legalább a saját sz.arod takarìtsd el.
2018. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Neki a munkája mellett rengeteg szabadideje van, amit a barátnőivel, meg a szomszédokkal tölt. Miért tőlem várja el, hogy otthol is ténykedjek?
2018. jún. 29. 21:34
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Mert a Kovácsék Pistikéje Bivalybasznádról nem lakik és mocskol ott, csak te.
2018. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem a cselédemnek tartom. Komolyan alig van dolga, főznie sem kell, mert soha nem eszek otthol.
2018. jún. 29. 21:38
 6/28 anonim ***** válasza:
85%

No vagyok, es igen erzekeny a kapcsolaton beluli munkamegosztasra, de mivel te sokkal tobbet dolgozol, ebben a kiveteles esetben en tobbet vallalnek otthon a nejed helyeben.

Es itt az is fontos, hogy a nejed. Mert csak baratnoi statuszban soha nem epitenem mas karrierjet. Felesegkent sem, de ez mas tema.

2018. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem lenne feleséged, akkor a koszban és kupiban élnél? Akkor ki takarítana helyetted?

Nem mondpm, hogy mindent te csinálj, vagy hogy 50%-ban csináljátok, de hogy a 30-40%-át megcsinálod a dolgoknak, az a minimum!

2018. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Te választottad a munkádat, gondolom senki nem kényszerít ennyi munkára.
2018. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%

Akkor valts munkat...

Oke gondolom te akarsz dolgozni

az en ferjem is tobbet dolgozik mint en

en heti 35 orat,o 50-et

masbol nem all minden napom h hazajovok a munkabol es kezdodik a kovetkezo muszak itthon

mosni,fozni takaritani

es nem az a gond h nekem kell csinalni hanem

az h be sem segit

eleg lenne nekem annyi,hogy leszedi a ruhakat kiviszi a szemetet

vagy csak osszeporszivozik

nem sok ido neki de nekem

hatalmas segitseg

O is faradt,meg nincs kedve

nekem sincs rohadtul kedvem minden nap ezt csinalni de ha en nem csinalom meg akkor megenne a retek minket...

Nem azt mondom h nyald ki a lakast minden nap

de napi 10 percet segithetnel aprobb dolgokkal

vagy csak kerdezd meg mit segithetsz

es meg nincs gyerek!Mi lesz akkor?

Tudod mekkora szuksege lesz rad!!!

Mekkora segitseg egy ferj aki besegit a haztartasba mig az anyuka vegzi a gyerekkel valo dolgokat??

akkor is arra fogsz hivatkozni h te ennyit dolgozol?

Normalis ha a ferfi is besegit,sot teljesen elvarhato!!

Ketten laktok ott,a te piszkod is takaritja

te is hasznalod a tanyerokat,poharakat,mosni kell rad stb...

ha a munka mellett masra nincs energiad valts munkat

de ra fog menni a hazassagod

en par honapja ultem le a ferjemmel h valtoztassunk

a haztartas 90 szazalekat megcsinalom

de azt a maradek 10et konyorgom csinalja meg

en is ember vagyok en is elfaradok...engem ki sajnal??

2018. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Jó figyelj,próbáld megérteni a feleséged helyzetét. Te nonstop dolgozol,gondolom elég keveset vagytok együtt,cserébe még az összes házimunka is rámarad,gondolom utánad is takarít böven. Nem csoda,hogy szolgának érzi magát,valszeg egy társas magányban él melletted,ahol azt érzi,hogy neki ennyi szerepe van az életedben. Szóval választhatod azt az opciót,hogy höbörögsz,és vagy tùléli a házasságod,vagy nem,vagy leülhetsz és megbeszélheted vele,hogy mit vár el töled,és azt hogyan lehetne kivitelezni.
2018. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!