Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy férfi hamar megkéri a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi hamar megkéri a nő kezét akkor biztosan szerelmes?

Figyelt kérdés
4 hónap után. Engem az ilyesmi sosem érdekelt, nem tartottam fontosnak talán a családi rossz példák miatt. Vagy ha nem a szerelem miatt akkor mi másért ilyen korán ?
2021. jún. 9. 15:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Stabilizalni akarja a bejaronobe oltott szexrabszolga helyzetet. Minel hamarabb minel nagyobb fuggoseget kiepiteni, amibol nehez kiszakadni.
2021. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük a kapcsolatotokat, korotokat, de szerintem inkább túl lelkes, és/vagy magához akar kötni. Ennyi idő alatt meg sem lehet ismerni a másikat, nem beszélve arról, hogy ez nem jelent(het) kötelezvényt. Inkább csak hülye!
2021. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Vagy nárci hajlam - szépen behálózza, aztán utána mutatja ki a foga fehérjét.
2021. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Becsúszik a gyerek és gáz lenne ha nem kéri meg. Sok ilyen van. :D
2021. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem csúszott be és nem is tervezünk gyereket.
2021. jún. 9. 15:54
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak tipp volt, a leírás nagyon úgy hangzott hogy nem magatokról beszélsz. :)
2021. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
:) csak probaltam úgy kerdezni hogy pártatlan legye.
2021. jún. 9. 15:59
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szerelmes, de ha felszáll a rózsaszín köd, akkor is együtt maradnak?

Azért van nem kevés példa, hogy ilyen gyors házasság rosszul végződött. Biztosan nem mennék bele egy életre szóló elköteleződésbe ilyen meggondolatlanul.

2021. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy az exének akar valamit nagyon bizonygatni.
2021. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, lehet, hogy úgy érzi, hogy most már meg kell lépnie, mert fosik, hogy ez az utolsó esélye. Vagy igen, valakinek meg akarja mutatni. Mindegy is, ilyet nem kéne elsietni, ha ködös is a feje.
2021. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!