Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, aki 5 évvel idősebb tőlem, nőnapkor megfogom lepni egy nagyobb ajándékkal, de mit mondjak neki, hogy biztosan bejöjjön neki a szöveg?

Figyelt kérdés
Lány , nők kort is írjátok . Válaszolhatnak fiúk is, hogy milyén szövegek jöttek be lányoknál!

2018. márc. 6. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne tudni azt is, hogy ti mennyi idősek vagytok.
2018. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 21F, ő 25 N.
2018. márc. 6. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg mernék esküdni, hogy 21 és 25 között 4 év van. Egyébként meg ha úgy vetted észre, hogy tetszel neki, kedvel téged, felesleges bármiféle erőltetett szöveggel próbálkozni, örülni fog, ha megleped, bár mivel nőnap lesz, így nem biztos, hogy leesik neki, hogy van "hátsó szándékod" is.
2018. márc. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!