Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után lettél szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lettél szerelmes a párodba? Honnan tudtad, biztosan hogy szerelmes vagy? Mi az ami megfogott benne?

Figyelt kérdés

Szívesen hallgatnék történeteket arról is , hogy, hogyan/hol ismertétek meg egymást.

Amúgy csak kíváncsiságból kérdezem :)



2018. jún. 11. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Egy suliba jártunk, megtetszett, de nem igazán ismertem. Aztán évekkel később összeismerkedtünk jobban közös ismerősök kapcsán és nagyon hamar egy húron pendültünk. Kb. két-három hónapnyi rendszeres beszélgetés-találkozás után éreztem már biztosan, hogy szerelmes vagyok.
2018. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kapcsolatunk kezdete után kb egy hónappal, előtte még nem éreztem úgy, hogy ez komoly lesz, de adtam neki egy esélyt.
2018. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Társkeresős ismerkedés volt, 1 nappal a regisztrációm után. Néhány óra csevegés után már tudtuk hogy a másikat keressük....és azt is hogy minket csak a halál választhat el....sajnos igy is lett :-( 3 év 9 hónap csodát éltem meg.
2018. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idő után lettél szerelmes a párodba? - kb 3 év ismertség

Honnan tudtad, biztosan hogy szerelmes vagy? - ezt nem teljesen értem :D egyszerűen csak éreztem

Mi az ami megfogott benne? - Minden. Passzolt a humorunk (ez nálam ritka), hasonló érdeklődési kör, hasonló értékrend, a stílusa, stb

hogyan/hol ismertétek meg egymást - közös havernál, többször is összefutottunk ott, véletlenül pont ugyanakkor estünk be hozzá, hétvégente házibulikban összeakadtunk többször is, szép lassan indult az ismertség, de megérte várni :D

2018. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mértem le. De nagyon hamar. Netes tàrskeresőn ismerkedtünk meg, hàzassàg lett belőle:) Màr az első randinkon megindult a dolog mindkettőnkben. Nagyon hamar egymàsra hangolódtunk. Azelőtt egyikünk sem érzett hasonlót. Egyébként az első talàlka előtt neten 2,5 hétig ismerkedtünk, beszélgettünk, szóval nem voltunk vad idegenek egymàsnak. Őszinteségen alapult màr a legelejétől.

8 éve vagyunk együtt. Hihetetlen gyorsan elrepült az idő, alig 2 év és màr a 10. évfordulónk is itt lesz, el sem hiszem:)


Az fogott meg benne először , hogy mikor az 1. Randin talàlkoztunk , és odamentem hozzà ( ő màr ott vàrt), magàhoz ölelt:) Soha senki nem csinàlt ilyet azelőtt.

Volt aki kézfogàsra nyújtotta a kezét, volt aki egyből meg akart csókolni , de Ő megölelt.:) Egyébként magas (190cm ezt nagyon szeretem), szexi, helyes arca van, aranyos mosolya, gyönyörű barna szeme, és egyébként az egész lénye, a személyisége az amit imàdok :) Meg egyebek is,elvaràzsoltak vele kapcsolatban, de az 18+ így inkàbb nem írom le:)

2018. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 mp volt kb. Az a bizonyos villámcsapás. Biztos vagyok benne, hogy ezt valahogy ott fent intézték, mert semmi beleszólásom sem volt, és azóta sincs. Ellentétben az összes előző kapcsolatommal, amiknél sose éreztem ilyet.
2018. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!