Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tartós kapcsolatban milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban milyen a jó szex?

Figyelt kérdés

Elsősorban a férfiaktól kérdezem akik tartós kapcsolatban vannak. Nem tudom máshogy kérdezni, de mit csináljon egy nő a gyakorlatban, hogyan álljon hozzá? Bármilyen részlet érdekel, akár előjáték, akár aktus, bármi ami a témához kapcsolódik. Hogy jön el a pillanat, mi lesz utána stb. Férfi szemszögből érdekel, mik az elvárások, mire mondjátok azt hogy ez igen, ez jó volt.


Vagy mik azok a dolgok, amik biztosan lelomboznának.



2021. jún. 17. 13:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

"mit csináljon egy nő a gyakorlatban"

Azt, amit az adott 2 ember élvez.

2021. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Tudom h ferfiAk valaszat varod de egy nonek is vannak tapasztalatai a ferfiak elvarasairol. Nekem az volt, hogy ha ismerkedes elejen volt szex, ne adj isten ramasztam a pasira, hat meg ha perverzkedtem es elveztem is a szexet, kivetel nelkul csak szexre tartottak volna, hiaba voltam szerelmes es huseges. Mert atra gondoltak egy lotyo vagyok, biztos konnyu masnak is elvinni, biztos nehez kielegiteni a szexvagyam stb. Ha kapcsolatot ketesek, akkor teljesen mashogy kell kezdenem. Nomal szex, eleinte felenk szegyellos attitud stb es csak honapok mulva lehet magamat adni, de akkor nem biztos h a ferfi vevo az uj enemre illetve nem biztos h valoban tartani tudja a tempot.
2021. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szomorú, ha ezt felnőttként, házasságban, idegenektől kérdezed! Nem szoktatok beszélgetni?
2021. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

Ritka 😂


Bocs, de egy tartós kapcsolatban már tudnod kellene, hogy mit szeret a párod. Hogyhogy itt kérdezed másoktól?


Bocsi, de n

2021. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Konkrétumot írjatok légyszíves! Egy férfi vágyik arra hogy kívánják? Kell neki előjáték? A szex megvonásra hogyan reagáltok? Voltatok már olyan nővel aki akarta a szexet?
2021. jún. 17. 14:00
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, irreleváns, hogy vadidegenek mire vágynak! Azt csináld, ami neked és a párodnak jó.
2021. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Engem pedig az érdekel, hogy ki mit csinál konkrétan. El sem tudom képzelni, ezért kérdezem! Gőzöm sincs hogy mit szeretnek a férfiak, vagy mitől menekülnek. Tudom hihetetlen, de ez van!
2021. jún. 17. 14:09
 8/31 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, annyira érdekelne, miért kérdezel ilyeneket. Kérlek írd már meg.
2021. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi, #8 törölve
2021. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
4-es. Gőzöm sincs mit szeretne egyébként, ezért is kérdezem hogy mások mit szeretnek! Ha elválnánk milyenek lennének az esélyeim, a válaszokból le tudom szűrni.
2021. jún. 17. 14:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!