Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnám megértetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megértetni a feleségemmel, hogy a negyedévenkénti 3 alkalom az nem normális?

Figyelt kérdés
Vagy ez normális? Egyáltalán nem érzem, hogy szeretne, vagy egy csöppet is tisztelne. Ráadásul tök jó nő. Olyan, mintha lenne egy Porschém, de nem vezethetném. Vagy mintha a Real Madridnal edzhetnék, de a meccseken mindig a kispadon ülnék. Törődik velem. De nekem nem ez kell. Én érezni akarom, hogy szeretnek, kivánnak.

2013. dec. 11. 08:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
6%
amíg neked a házasság meg a szex ezekkel egyértékű, ne csodálkozz.
2013. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk elcsábítod nem csak azt várod hogy beinduljon magától az a Porsche. Nem kell itt semmit sem megértetni vele, tessék adni neki egy kis gázfröccsöt hogy tudja hogy ő mennyire kívánatos, például ne csak este kezdeményezz, ne csak akkor szólj neki hogy na drágám akkor ma lesz keksz vagy nem lesz. Tessék körbe udvarolni elcsábítani ha ügyes vagy és leveszed a lábáról akkor a végén te fogsz majd könyörögni szünetért. Tapasztalatból írom. :D
2013. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Velünk is ez van,csak nekünk évente talán egyszer kétszer jön össze.A férjemmel sose volt jó a szex,beszélni nem lehetett vele erről sose.Lehet,hogy veletek is ez a baj.Lehet hogy nem jó neki,csak nem meri mondani.Kérdezd meg,hogy mit szeretne,hogy lenne neki jó.
2013. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Mi izgatja fel? Mi az, amitől beindul? Mit talál szexinek?

Nem az a megoldás, hogy elvárod, hogy tiszteletből szexeljen veled, azok az idők elmúltak :)

Mondjuk ha már ott tartotok, hogy szerinte a havi egy alkalom a normális, akkor komolyabb beavatkozásra lesz szükség. Sok romantikus programot szervezni, akár elutazni, mert akkor itt most lényegében a fejét kell "átprogramozni".

2013. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Mikor nevetettek utoljára? Mikor csókolóztatok csak úgy, nem a keksz kedvéért hanem azért mert olyan jól esik csókolózni, hosszan és sokáig.
2013. dec. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

Meglepheted csak úgy valami aprósággal: egy virág, egy kedvenc csoki, egy mozijegy vagy jó könyv, amiről tudod, hogy az íróját kedveli.


Mennyire dolgozik sokat otthon és a munkahelyén?

próbáld tehermentesíteni, vedd ki a részed a házimunkából, segíts be neki pl. bevásárlással stb. Ha nem érzi azt, hogy állandóan tennivalója van, akkor lazább lesz, nyugodtabb- ez is sokat segíthet.


Mikor beszélgettetek egymással őszintén a házaséletetekről? Nem kell ajtóstól rontani a házba, de ha látja, hogy kedves, figyelmes vagy vele, akkor ezt a témát is fel kellene hozni és átbeszélni- enélkül nem fog menni. Ne vádaskodj, inkább kérdezd, hogy ő hgy érzi magát, neki elég-e ennyi együttlét, van-e valami problémája, igénye veled kapcsolatban? Van-e valamilyen álma vagy vágya, amit még nem mondott el és segíthetnél neki beteljesíteni?


Nézz krotikusan magadra külsőleg-belsőleg: elegendő-e a külsődre fordított igényességed? Ugye nem változtál negatív irányba? (alapvető higiénián, testszőrzeten túl esetleg ruházkodást, sportos életmódot érdemes még átgondolni). Belsőleg pedig: töltesz vele elég időt a hétköznapokon is? Haza feszülten, munkáról kattogó aggyal érkezel? Szoktad kérdezgetni? Szoktatok beszélgetni minden munkanap is, hogy mi történt? Van valóban együtt és nem egymás mellett töltött minőségi időtök?

Te hogyan mutatod ki a szereteted, tiszteleted?


Érdemes ezeket tisztáznod először magadban és aztán kettesben is. Ha szükséges, esetleg szakember segítségét is igénybe vehetitek- de beszélgessetek, figyeljetek egymásra, mondjátok el a véleményeteket, igényeiteket, érzéseiteket a másiknak.


Minden jót kívánok.

2013. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

Hát azt, hogy nem normális nem fogod tudni vele megértetni, ugyanis az, hogy kinek mi a normális, egyéni.

Azt már inkább meg tudod vele értetni, hogy neked ez kevés, ennél több együttlétre vágysz.


Annak, hogy ő a havi egyel beéri, több oka is lehet.

1. Nem teszel az ágyban eleget érte esetleg, így neki nem élvezet, csak "munka".

2. Olyan a vérmérséklete, hogy tényleg nem igényel többet.

3. Nem tudjuk hány éves, így ha változó korban van, attól is lehet, hogy csökken a vágy.

4. Nem kelted fel az érdeklődését, nem hozod lázba.

5. Ez is egy eshetőség, van valakije, aki megadja neki azt amit tőled esetleg nem kap meg.


Az, hogy pontosan mi az ok, csak beszélgetéssel deríthető ki, ezt meg csak te tudod megtenni. Kérdezz rá, és ne azt hangoztasd, hogy ez nem normális.


Saját eset: A volt férjemmel az utolsó 4 évben évente max 5x voltunk együtt. A hátam közepére se kívántam, mert csak magára figyelt, nekem semmi örömöm nem volt az egészbe.

A válás utáni kapcsolatomban meg napi 2 együttlét volt, alig tudtuk leállítani magunkat.


Minden nőben ott van a tűz, csak elő kell hozni. Nyilván ez fordítva is igaz.

2013. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Meg a tiedet is 4-eske, mert lehet, hogy igazad van. Ennek ellenere biztos tudsz te kulturaltabban is megnyilvanulni.


Adok magamra. Tusolas, Hugo Boss alsogatya, stb.

Jol keresek, vezeto tipus vagyok. Boxolok. Talan uralkodo is. De messze rohadt fair Mindenkivel szemben. Es a felsegemmel szemben mindenen felül tolerans.


Tuz:

A szeretetet nem lehet kizsarolni, megvenni. Van vagy bizalom, vagy nincs. Es szerintem koztunk mar nincs. Beszelgetni eleg nehez vele. Mert nem tarulkozik ki. Inkabb behodol rogton, hogy majd valtoztat. En meg csak eszem a kefet es fogalmam sincs, hogy mit csinalok rosszul. Es mig masok "ember"-nek latnak engem, otthon "zsarnok"-nak nezhetnek es kiszolgalnak kajaval, meg a tobbivel, de egyaltalan nem szeretnek. Es akkor el is erkeztunk a tuz kerdesehez? Miert gondolod, hogyha a ferj nem tud benne tuzet csiholni, akkor az kizarolag a ferj felelossege? Illetve a kapcsolat elejen persze, hogy mi is napi 3-szor bujtunk agyba. De szep szerelmunk volt!!! De ez ugy eltunt. Olyan megszokott vagyok neki. Semmi spontanaitas.


Illetve kezdjem el bizonygatni, hogy nem bennem van a hiba, mert tudok masban tuzet gyujtani? (Gondolom tudnek. Nincsenek onbizalmi problemaim.) De nem hiszem, hogy ez lenne a megoldas.


Nem is a hancur hianyzik. Inkabb a szeretet. Soha nem mondja pl, hogy hianyzom. (Pedig o nekem hianyzik.) Szerintem a gyerekek erzelmileg teljesen kitoltik az eletet.

2013. dec. 11. 10:38
 9/28 anonim ***** válasza:
97%

"Beszelgetni eleg nehez vele. Mert nem tarulkozik ki. Inkabb behodol rogton, hogy majd valtoztat."


Ha ilyen szintű problémáitok vannak, akkor ne kritikával kezdd a beszélgetést. Érdeklődj a napjáról, mesélj el valami sztorit a tiédből, ha érdekli. Emberileg kerüljetek közelebb egymáshoz.

Ez persze hosszadalmas, de ha jól és türelmesen csinálod, akkor idővel ő maga fog kezdeményezni. Ezt lenne jó elérni.

2013. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Itt a nagy kérdés,hogy régen szexelt e rendesen vagy ez nem olyan régóta áll fenn a dolog.Mert akkor én is egy harmadikra gyanakodnék.


Ha viszont a Porshedban csak egy gyenge motor van,váltsd le egy nem Porshe-ra,mi mégis többet tud.


De te tudod a látszat kell e neked vagy az igazi érzések.

2013. dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!