Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt a válásod oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a válásod oka?

Figyelt kérdés

Utólag már könnyen okos az ember.

Visszatekintve mik voltak azok a jelek amiket ha észreveszel akkor máskép alakulnak a dolgok?

Nem váltok el.

Vagy nem házasodtok meg.



2021. jún. 26. 08:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
De, fontos a beszélgetés is, nem plázacica szobanövényekre gondoltam. Sőt, legyen széles látókörű. Túl sokat akarok mi? Tudom honnan fakad a problémám, és az is valószínű hogy ez már így is marad!
2021. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül.

Még mindig megpróbálhatnál javítani a helyzeten.

Ha meg nem működik,akkor végső esetben el lehet válni is.


Az egyedüllét annak való,aki azt választja,nem annak, akinek az jutott.

Érdekes módon nekem a legértékesebb kapcsolataim mindig úgy alakultak ki,hogy az emberi tulajdonságok miatt kezdett vonzani a másik.

Egyik sem volt az esetem.

Nagyon nem.

Ráadásul volt olyan kapcsolatom is fiatalon,ahol nagyon a külső fogott meg.

A legnagyobb tévedéseim voltak

A legfontosabb,hogy fel tudj nézni a másikra és el tudjátok egymást viselni.

2021. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
nem gondolom, hogy túl sokat akarsz. én is ilyenre vágyom. de én el is váltam
2021. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat gondolok, mivel elég sok nővel ismerkedtem az elmúlt pár évben, de egy sem fogott meg. Túl sokat várok el. Van amivel nem tudok azonosulni, holott azt hiszik sokan, hogy egy férfinek tökmindegy csak szex legyen. Ami még piszkosul nehéz az az, hogy kölcsönösen működjenek legalább a főbb dolgok. Nem szeretem a rideg, hideg nőket, de ezzel szemben az infantilis, rajongó típusokat sem. Mindekettő valahol mentálisan sérült, ez is tapasztalat. Nem szeretem a smucig nőket, de azokat sem akik szórják a pénz. A karrieristák, vagy a lusták is ilyen eset. A tróger és az ősanya típusok dettó. Az asszexek vagy a fehérmájúak ugyan az. Akik túl komolyak, vagy sz*rnak mindenre is kiestek.


Mint mondtam, a 40-es kategóriában nézelődöm, de azt látom hogy akik jók lennének foglaltak.


Egyébként nem várok el többet, mint amennyit adok.

2021. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
de ha erre vágysz, akkor miért elég annyi, hogy szép? én csak olyannal tudom elképzelni, akivel párt alkotunk.
2021. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Azon szoktál gondolkodni,hogy a jelenlegi kapcsolatodban miért nem működik néhány dolog úgy ,ahogy szeretnéd?

Szoktatok beszélgetni erről?

2021. jún. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenkinek van egyfajta személyisége, pl. hogy csak azt csinál, ami neki kedves. Gondolok itt arra, hogy a párkapcsolatban, szexben szeretnék valamit, ő nem, akkor nem mérlegel, nem érez semmit annak irányában hogy megtegye. Ne gondolj extrém dolgokra vagy fétisekre, bármi lehet a hétköznapokból. Ettől fogva én hiába szeretnék valamit, az nem lesz. Sajnos én fordítva nem így működöm, mert ha a párom szeretne valamit, akkor megteszem, vagy megbarátkozom a dologgal. Ezt vissza felé még az életben egyszer sem tapasztaltam.
2021. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem mióta vagytok házasok?

Mióta van ez így?

2021. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!