Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válásod után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válásod után mennyi idővel találtál új párra (gyerekkel)?

Figyelt kérdés
Rászántam magam, elválok. A párom nem társ, sőt! Vágyom a partneri kapcsolatra. Akinek van gyereke és elvált, mennyi idő múlva talált rá újra a boldogságra?
2011. dec. 3. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
hány éves vagy?
2011. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Öt év. Kellett is addig kitomboltam magam. Most az életem szerelmével élek. Megérte várni. Elfogadta a gyerekem, mára. Ez viszont nehéz volt.
2011. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

31. És az elmúlt 3 év másról sem szólt, csakhogy mentsük meg (én) a házasságunkat, mindhiába. Csak nekem volt fontos, és ma már nekem sem.

Nem akarom, hogy a gyerekeim azt lássák, hogy ilyen egy házasság (mert normális esetben nem), és azt higgyék, az anyjuk egy szerencsétlen besavanyodott alak. Boldog akarok végre lenni, és ha a férjjel nyílvánvalóan nem megy, akkor új életet kezdek.

2011. dec. 3. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 31 évesen nem lesz nehéz párt találnod.
2011. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ki hogy. Van, aki gyorsan, van aki nem is talál párt. A rokonom például nem talált, illetve egyszer, egy olyan pasast, aki gyűlölte a gyerekét. Na akkor a volt férj, a gyerek apja megmondta, hogy nem tűri el, hogy az új pasi bántsa a kislányt (az anya sem tűrte volna, csak nem mert lépni), így aztán hálisten lelépett a pasas, de azóta senki nem volt az életében.

Másik ismerősöm több gyerekkel lépett ki a házasságból, olyan férfit hagyott el, aki mintaférj, nála tökéletesebb nem létezik. Ő pont ezt fogja megszívni, mert a gyerekeinek már feltűnt, hogy mit tett az apjukkal az anya (nem szép válás volt).

2011. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem találtam, de itt 3 gyerk van...
2011. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!