Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A flörtölgetés belefér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flörtölgetés belefér egy házasságba?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Mármint hogy egymással flörtölni? Vagy idegennel?

Egyébként nem értem minek megy valaki férjhez, vagy vesz el valakit ha nem tudm megülni a picsáján és mások felé kacsingat..

2021. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Kérdés, kinek mi számít flörtnek. Van, akinek már az is, ha az illető rámosolyog egy ellenkező neműre (vagy azonos neműre, ha meleg párról beszélünk), megdicséri a másikat / bókol neki... ez szerintem belefér, legalábbis nálam. A szexuális jellegű poénok, incselkedés, egymás ölébe ülés, taperolás az nem.
2021. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem fér bele. Egyik ismerős ilyen volt és 40 év után válik, mert egy 20 éves emgedi dugatni magàt a vénséggel. Most válnak! Vagyont felezik, amiből kb egyik sem tud normális ingatlant venni. Mihez vezetnek a flörtök mi?😀
2021. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Mindig így kezdődik, jajj mi csak flörtölgetünk mire vagy féltékeny. Aztán jajj hát véletlenül már 2 és fél éve kefélünk de nem szeretem jobban mint téged. (dehogynem, csak drága a válás). :D

Tele van ezzel a gyk.

2021. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Van akinek igen, van akinek nem. Nekem nem.

29/N

2021. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Az egyik gyakoris hülyegyerek szerint aki nem flörtöl a munkahelyén a házastársa háta mögött, az még soha nem volt szerelmes. (Vagy házas, mert a fura válaszoló szerint a házasság előfeltétele, hogy a másik háta mögött kacsintgass jobbra-balra)

Miközben elég egyértelmű, hova vezet a flörtölgetés.


Nem fér bele, egyáltalán.

2021. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Kinek mi a flört. Egy ismerősöm azért balhézott a férjével, mert kedves volt a női eladókkal... Számomra a szexuális jellegű poénok még beleférnek, de az incselekedés, "udvarlás", fogdosás, seggre pacsi, stb már nem. De ez mindenkinél más, mindenkinek más az ingerküszöbe, hogy mi fér bele.
2021. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
7. Hát utána ne csodálkozz, ha meg leszel csalva.
2021. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szexuális utalások/poénkodások sem férnek bele. Intim dolgokról szerintem nem beszél az ember csak a párjával, vagy legjobb baráttal.
2021. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele, ha nem a házastárssal megy a flört. A négyes tökéletesen leírta, az ártatlan flörtből hamar szex lesz.
2021. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!