Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ha egy házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy házaspár különköltözik mert rossz a viszonyuk, de hónapok óta nem is akarnak egymással találkozni, akkor itt válás lesz?

Figyelt kérdés

Én vagyok a feleség. Úgy ment el a férjem, hogy kicsit külön leszünk, lenyugszunk és megpróbáljuk megoldani.

Ez volt 4-5 hónapja. Nem is beszélünk, max heti 1-2x. 2-3 hetente hazajön a gyerekek miatt (miattuk akartuk megoldani). Ha hazajön sem szívesen beszél velem, én az elején akartam de most már egyre kevésbé. Harag volt először, most közöny. Mióta látom hogy mennyire nem érdekli, egyre inkább akarom én is elengedni ezt. Gondolom megy a csajozás is.

Mit gondoltok erről?


2020. aug. 8. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből válás lesz :(
2020. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem össze se kellett volna házasodnotok. Mindketten borzasztóan felelőtlenek vagytok.
2020. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván válás lesz, már a különköltözéskor is borítékolható szokott lenni; ha akartátok volna, már rég átbeszéltétek volna, és visszaköltözik. Én már rég leültettem volna, hogy átbeszéljük a válást.
2020. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"kicsit külön leszünk, lenyugszunk és megpróbáljuk megoldani."

Utolsó mondatok egyike egy kapcsolat végén..

2020. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kéne megkérdezned. Mindenképpen kérdezz rá, hogy ő lezártnak tekinti-e már a kapcsolatot vagy mik a tervei. Így akkor te is tudod legalább, hogy hogyan tovább. Az is lehet, hogy arra vár, hogy te lépj először.
2020. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!