Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságot hogy gondolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságot hogy gondolják komolyan, ha előtte több párkapcsolatuk is volt?

Figyelt kérdés

A rengeteg megcsalásnak, házasságtörésnek nem lehet hogy az az oka, hogy előtte össze-vissza párkapcsolatból párkapcsolatba jönnek mennek az emberek?


Mondjuk gimnazista korától 1-2 évente mással van, egyetemen is, ha épp nincs párkapcsolata akkor is azért befigyel jó pár egyéjszakás szex itt-ott stb.


Nem lehet hogy ez a "kiéli magát" dolog valójában ellentétes hatást vált ki? Tehát nem azt eredményezi hogy kiélvezed a szexuális szabadságot és aztán nem vágysz többé rá, hanem valójában pont azt a szokást alakítja ki benned hogy változatosan, más más partnerekkel akarod majd megélni újra és újra?


A rengeteg válás és megcsalások miatt ez az utóbbi tűnik logikusnak.


Szerintetetk?



2021. aug. 7. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

nem ezek miatt van a sok valas es megcsalas, hanem mert sokan csak ugy osszehazasodnak valakivel, akit amugy nem is szeretnek, de azert jo lenne mar egy eskuvo..

nem azert fog meg csalni, mert egyetem alatt volt 2-3 kapcsolata.


ugy erzem, neked csak savanyu a szolo, hogy soha nem volt senkid.

2021. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Mit szívtál, avagy szedtél be így kora reggel/délelőtt barátom? Komolyan érdekel...
2021. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Én biztos nem bírtam volna ki, hogy egy nővel legyek csak egész életemben, az ember kíváncsi, hogy mással milyen. Így hogy voltam sokkal, már meg tudnék állapodni egy mellett. Meg így azt is fel tudom mérni, mit lehet reálisan elvárni, és mire mondhatom, hogy "na ez gáz, ez nekem nem kell".
2021. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 2


az ilyesmit én alacsony osztálybeli dolognak tartom

2021. aug. 7. 10:02
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintünk ez sima troll provokáció. Szerintem egy tök kipcs vagy.
2021. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Hát, akkor rosszul gondolod, bár tovább nem offolnám a témádat.

Az alacsony osztálybelieknek a pikoló talléros, meg deci kevert jut, esetleg a szipu meg az olcsó partidrog, a minőségi fű és a kokain, etc... a gazdagabb rétegek sportja, bár jómagam nem élek ilyesmivel.

Nyilván vicceletem, de úgy gondolom, ilyen eszement és nyakatekert logikával látni valamit, kizárólag beszívva lehet, mármint egy alapon normális (vagy ahhoz konvergáló) embernek. Ezért a a szar poén. Bocs.

2021. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem szar poén, hanem direkt provokáció.
2021. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
te hogy lehet valaki ennyire elettelen nyomorék, h az ilyen kamu kerdesekre all fel neki?
2021. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Baromság a kérdés.
2021. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Miért, mit kéne tenni? Mindenki menjen hozzá az első emberhez aki szembejön vele az utcán?
2021. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!