Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem egy idióta. Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egy idióta. Mindig azt mondja hogy én cseszegetem, de szerintem ez jogos.Mit gondoltok? 30/N

Figyelt kérdés
A férjemmel 6 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt élünk és elkzdödtek a gyakori veszekedések. Annyira fel tudom magam húzni az elherdálós énjétől, komolyan mondom fel tudnék robbanni. Autóvásárlás előtt álltunk, akartunk egy használt autót minél olcsóbban. Én dolgoztam, elkéreszkedni meg nem tudtam a munkahelyemröl, ezért elment egyedül egyszer autót nézni. Azt mondta csak széjjel néz. Hát nem egy olcsó helyre ment, és nagyon drága autót vásárolt. Megvett egy Ford Mustangot, amitől nagyon kiakadtam, hisz egy olcsó kocsiról beszéltünk, mert a többi pénzt a házra akartuk költeni, de így alig marad ! Elherdálta a pénzt, ami közös volt, közösen gyűjtöttük. A férjem elmúlt 34, de úgy viselkedik mint egy 10 éves. Ö nagyon kiabál ha összeveszünk meg belerúg egy két dologba, kiabáltam vele, de ő veszekedés közben nem foglalkozik vele hogy ideges vagyok és ezen én már felhúzom magam és elkezdem "piszkálni", akkor kezdödik a vita. Egyébként jól meg lennénk, csak vannak ilyen problémáink....Ezért még nem kell lemondani egy kapcsolatról, ugye?
2021. aug. 9. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Én már lemondtam volna régen erről a kapcsolatról . A kocsit eladtam volna és visszavettem volna belőlem a pénzem .
2021. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Azt gondolom hogy te se vagy észlény ha erre az emberre pocsékolod az életedet.
2021. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

"Egyébként jól meg lennénk" + "A férjem egy idióta."


:D

2021. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Annyi esze van a férjednek, mint egy marék lepkének... :D
2021. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lehet 30x évesen ennyi ésszel boldogulni az életben.
2021. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekelne, mi az "egyébként jól megvagyunk" része a kapcsolatnak, mert amit leírtál, abból látszik, hogy mindkettőtöknek van dühkezelési gondja, ő erőszakos, de meg gonoszkodsz. Látszik, hogy nem azonos az értékrendetek, hogy anyagi gondjaitok vannak, és hogy nem tudtok megbeszélni fontos dolgokat, csak üvöltötök, ő úgy érzi nem nyílhat meg és nincs elég szabadsága(vásárlásból látszik), te meg úgy érzed tojik a fejedre, és ezért gonoszkodsz vele(piszkálod) és megalkuszol.. Tessék kiállni magadért, el vagy nyomva a kapcsolatban, teljesen leszrja a fejed, nem számít neki, hogy egyenlő partnerek vagytok, elkölti a pénzed a tudtod nélkül??(mivel közös, a te pénzed is!) úgy érzi meg sem kell magyaráznia, és megfélemlít az erőszakos rugdosással és üvöltéssel, hogy elhallgass, te meg cserébe gonoszkodsz vele..


Áh, ez a kapcsolat úgy rossz, ahogy van. Az alapokkal vannak gondok, gondolom a szex működik és nem ölitek meg egymást, erre alapozod, hogy jó kapcsolat..

2021. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Te sem vagy valami jó, ha idiotaval élsz... :d
2021. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul a férjed szórja a pénzt, szrik a fejedre, meg csomót veszekedtek, de "jól megvagytok". Csak én nem találom ezt a részt a leírásod alapján?


Válj el tőle, és követeld a kocsi árának a felét.

2021. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem tetszik a Ford Mustang.

De ha eszetek lett volna előbb a házra ami kell utánna ami marad kocsit vesztek nem fordítva.

Nem kell minden kis szír szarert szakítani meg kell beszélni

2021. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként jól meg lennénk"

Sajnos ez már feltételes mód.

2021. aug. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!