Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban korai lenne? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban korai lenne? Miért gondolják így a rokonok?

Figyelt kérdés

Barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, viszont 3 éve ismerjük egymást, jó barátok voltunk.

Szeretnénk az éven összeházasodni. De több ember a rokonságomból szerint ez korai még.

Mi nem gondoljuk ezt, szeretjük egymást.. így mire várjunk?!

Ő 27 éves, én pedig 24.


2021. aug. 19. 15:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

#10


Nem, de korainak tartod az esküvőt, aminek igazából annyi hátránya van, hogyha szakítotok válni kell, de utána két idegen vagytok, nem köt össze egy gyerek, nem kell egy harmadik valakiről gondolkodni, hogy neki hogy lenne jó, stb.

De te előbb vállalsz egy gyereket és utána csak az esküvő.

2021. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%

11#


A 10es nem az én kommentem volt 🤣

De..

Igen, ha szakítunk válni kell, ami ügyvéd, vagyonmegosztás, stb stb... mi nem is akartunk eleinte egyaltalan esküvőt. Ha hiszed, ha nem, ha rajtam múlott volna, lehet még most sem lennénk házasok.

És ezzel rengetegen vannak így.


De aztán mégiscsak a fejünket adtuk rá, ha már jön a másofik, szintén tervezett gyerek.


Igen, a gyerektartás... egy hazasság nélküli kapcsolatban 1 tárgyalás és ennyi...


8#

2021. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

#12


Ez igen😀 Nem semmi gondolkodás.


"Igen, ha szakítunk válni kell, ami ügyvéd, vagyonmegosztás, stb stb... mi nem is akartunk eleinte egyaltalan esküvőt. Ha hiszed, ha nem, ha rajtam múlott volna, lehet még most sem lennénk házasok"


Ha emiatt nem akarsz házasodni, akkor egy ilyen kapcsolatba egyáltalán minek szülsz bele egy gyereket ?

2021. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

A korotok miatt.

10 év muova lesztek 34-37.

10 év alatt meg sokminden lefolyik a dunàn..

2021. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
48%
#7-es voltam. Levagyok pontozva, de azt nem értem, hogy miért ? Mi van akkor, ha most összeházasodnak, és ha nem működik elválnak? Valakik összeházasodnak 6 év után, együtt éltek minden majd elválnak.
2021. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
21%

#14

Miért ne házasodjanak össze akkor 40 évesen mondjuk ?

2021. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Emiatt van hogy sokan 2x-3x is örök hűséget fogadnak. Tiszta szánalom. Nem engedélyeznék egynél több házasságot egy életben. Kicsit komolyabban kéne venni a dolgot annál, hogy "házasodjunk max elválunk". Meg mégis mire számít párkeresésnél az, aki már egyszer kétszer elvált? Nem fognak utána kapkodni.. :)
2021. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%

5. Még szerencse, hogy nem te döntöd el.


Kérdező: ne foglalkozz mások véleményével, ha ti biztosak vagytok benne, akkor az a fontos.

Nálunk ugyan csak az eljegyzés volt meg 6 hónapon belül, összességében pedig másfél év után házasodtunk össze. Biztosak voltunk egymásban és önmagunkban is, és ebbe senki nem szólhatott bele! Nálunk is volt pár ember akik károgtak, hogy túl korai, meg fiatalok vagyunk, és 2-3 év múlva úgyis elválunk bla bla bla. Nos akik ezeket mondták, már elváltak/ szakítottak azóta, mi ugyanúgy boldog házasságban élünk, most már 10 éve. :)

Ne foglalkozz velük. Éljétek az életeteket úgy, ahogy ti akarjátok!!!

2021. aug. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Te 10 év után is naiv vagy, azt se vennéd észre ha már ebből 5 éve megcsalnának. Mennyi ilyet ismerek... És teljesen meg van róla győződve, hogy ő csinálta jól. :DD
2021. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Na mi lett végül?


Amúgy az se biztosíték, hogy barátok voltatok előtte.


Volt csoporttársam is 4 éve ismerte az akkori párját, barátok voltak, 8 hónap után házasodtak össze, rá egy évre gyerek, rá egy évre meg feldobta a Facebook egy bejegyzését és akkor látom, hogy elváltak (megváltozott a neve házasságkötéskor és most visszaváltozott, közös képek már nincsenek).

2022. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!