Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normàlis, hogy "még" nem visz magàval? Lehet nem gondolja komolyan a kapcsolatunkat, vagy csak egyszerüen tul korai?

Figyelt kérdés
Hàrom honapja vagyunk egy pàr,gyakran,szinte minden vasàrnap a szüleivel és a lànyàval vacsoràzik,de még soha nem mondta hogy menjek vele,mert szeretne bemutatni.Lehet ,hogy szégyel engem,vagy a 14 év korkülömbség miatt fél a szülei reakciojàtol...esetleg azt hinnék,hogy a jo anyagi hàttere miatt vagyok vele,de ez nem igy van,szeretem öt!!!
2014. márc. 22. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán annyira még nem tart véglegesnek. Vagy esetleg fél, hogy nem jönnétek ki. De miért nem tőle kérdezed?
2014. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az jutott eszembe,hogy nem gondolja még olyan komolyan ezt a kapcsolatot,hogy elvinne. De ezt neked kell érezni. Ha komolyan gondolja majd vagy elég erősnek a kapcsolatot majd bemutat.
2014. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 JulyAugust válasza:
Igen, önmagában a 14 év nem olyan sok, viszont nem mindegy, hogy te 20 éves vagy vagy 30.
2014. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
En 28 éves vagyok,ö pedig 43
2014. márc. 22. 11:28
 6/13 anonim ***** válasza:
korai!
2014. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3 hónap még nem túl sok szerintem....várj még egy kicsit.

Csak a családi ünneplésekre nem visz el vagy még be sem mutatott a családjának? A korkülönbség semmit nem magyaráz...ez csak a probléma maszatolása. Nem ezen múlik!!!

37F

2014. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Be se mutatott sem a csalàdjànak,sem a baràtainak,senkit nem ismerek :(
2014. márc. 22. 11:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, nem tudom, mit mondjak igazából.

Volt olyan "kapcsolatom", hogy a pasi hazavitt, bemutatott, akikkel együtt élt (nagyanyja, nagynénje, testvére), ennek ellenére mégse gondolta komolyan velem abszolút, ott b*$zott át, ahol tudott.

Tehát nem biztos, hogy ettől függ.

25N

2014. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
biztos hogy csak ketten vagytok ebben a kapcsolatban?
2014. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!