Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Betegesen féltékeny, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny, mit tegyek még?

Figyelt kérdés

Minden lépésemet figyeli a neten. Messengeren, viberen ha elérhető vagyok, azonnal ír miért jelentkeztem be, kivel üzengetek. Ha egy nő őt bejelöli ismerősnek, azonnal megkérdezi én ismerem-e. Aztán megy a csesztetés biztos a szeretőm.Ahogy munkából eljövök reggelig hozzá se érek a mobilomhoz, mert egyből meggyanúsít ha kezemben látja.

Puffaszkodik, töröl, aztán vissza jelöl. Ez megy hétről hétre. Már unom. Házasok vagyunk, 2 gyerekkel. Velük alig foglalkozik, mindent nekem kell intéznem, kimerült vagyok. Próbltam többször is beszélni vele, nem érdekelte.


máj. 11. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Nyilván a másik oldalt ilyenkor soha nem hallani ugyan miért is nem lehet benned bízni. Tudjuk te vagy maga az ártatlanság bajnoka.
máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1

Ezt nem igazán értem.

Nem kedves velem, nincsenek közös programjaink, mert ő nem akarja, nincs szex 1 éve, viszek neki virágot, akkor is bunkó. Mindent megcsinálok amit mond, de semmi se jó neki. Dönt olyan dolgokban amikhez én is kellenék. Mikor vissza ment dolgozni akkor változott meg.

máj. 11. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez így neked? Vagy leülteted és őszintén megbeszéled vele, vagy hagyod. Csak a gyerekek miatt ne legyetek mérgező házasságban.

Egyébként meg aki ilyen betegesen féltékeny szinte borítékolható, hogy vaj van a füle mögött.

máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék a pcsába, a gyerekek sem tartanának vissza
máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Vádold vissza.Különben is valószínűleg van valakije, magából indul ki, mikor meggyanúsít.Azr mondod, ezt azóta csinálja, mióta visszament dolgozni és a gyerekekkel sem foglalkozik.
máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez nem élet. Menekülj. Nálunk kb. a féltékenységen kívül ue. van.
máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!