Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a férjek/apák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férjek/apák közül mennyi viselkedik papucs módjára a házasságban?

Figyelt kérdés
Szerintem sok férfi nem elég határozott a családi életében. Mennyien lehetnek a papucs férfiak? Minden második? Vagy esetleg ők vannak többségben, és csak eljátszák a dominánst?

2021. okt. 18. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Azt is definiálni kéne, mit értesz papucsférj alatt.

Lehet, hogy másnak az kompromisszumkészség vagy békességre törekvés.

2021. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem kevesen, a fiatalabb pároknál én inkább egyenlőséget látok, az idősebbeknél meg a nőnek "kuss a neve" inkább. Persze van néhány papucs férfi, de elég kevesen szvsz.
2021. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Pár papucsot ismerek. Én nem voltam az. Válunk is…🤣🤣🤣
2021. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A feminizmus mióta függ össze a papucsférj dologgal? Van radikális feminista ismerősöm, akinek bőven nem papucs a férje, sőt inkább nevezném egy bunkó macsónak.
2021. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Én nem azt látom,hogy papucsak lennének.Inkább rohadt kényelmesek,hagyják,hogy a nők csináljanak meg helyettük mindent.Általában azzal koronázzák meg magukat,hogy időnként még félre is lépnek,no de ott adják a vagány macsót.
2021. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Mit jelent neked a papucs? Van egy olyan gyanúm, hogy neked egy normális, egyenragú kapcsolatot jelent. És akkor rögtön meg is kérdezném, mégis miért kéne egy nőnek elviselni, hogy basáskodnak felette?
2021. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A papucs alatt azokat a férfiakat értem, akik sosem mernek kiállni magukért a párkapcsolatban, még azt is lenyelik, hogy a feleség lekezelően beszél velük mások előtt. Ellent mondani sem mernek a feleségnek semmiben.


Lehet a béta-hím a jobb fogalom erre, bár azt is megkérdeznétek, mit értek ezalatt.

2021. okt. 18. 13:58
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Ne keverjük össze a kompromisszum készséget a megalkuvással. A békességre törekvést a gyávasággal.

Általában akire igaz a papucs jelző, az az utóbbihoz tartozik és az előbbivel ideologizálja meg az életét.

A macsóság nem egyenlő a bunkó, lekezelő stílussal, meg az "asszonynak kuss a neve"-vel.

És igen, egy csendesebb, nem kihívó stílusú férfi is lehet alfa, és egy hangosabb, mások által körültáncolt "macsó", meg folyton hencegő is lehet otthon papucs.

2021. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"És igen, egy csendesebb, nem kihívó stílusú férfi is lehet alfa"


Szerintem az alfa szűkszavú definíció szerint.

2021. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagyobb probléma hogy túl sok férfi hagyja ott gondolkodás nélkül a családját (ugye egyre több az egyedülálló anya) és még ha velük is van, nem veszi ki rendesen a részét a gyereknevelésből/háztartásvezetésből.
2021. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!