Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen egy papucs férj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy papucs férj?

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran megkapom ezt a jelzőt, nem tudom mit kezdjek vele.

2020. aug. 5. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szőrös, puha, jó meleget ad, biztonságban érzed magad benne. Néha meg kell mosni, mert büdi lesz egy idő után. 😁
2020. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
😀 Abszolút magamra ismerek
2020. aug. 5. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálja, amit az asszony mond, nincs önálló véleménye, ha van is nem mondja, vagy nem mondhatja.
2020. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez nem igaz #3-as. Sajnos a legtöbb normális férj ezt a jelzőt kapja. De inkább olyanoktól, akiknek savanyú a szőlő.

1-es voltam.

2020. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy az is megkapja, akinek jól működő kapcsolata van a feleségével. Sokszor előfordul,hogy nincs kedve elmenni sörözni a férjemnek, mert szívesebben punnyadna a Rocky-t nézve,de nem szívesen vállalja fel, hogy igen, ez a döntése. Ilyenkor jön a kamu dumákkal és azt hiszik, hogy én nem engedem. Engem nem érdekrl, jókat röhögünk. Vagy pl. megkerdezi hogy hozzon- e nekem is inni, kérek-e ezt vagy azt. De pl. tok hamar elálmosodik, előbb elalszik,mint a gyerekek és ha elmegyünk szórakozni, 2 vagy 3 körül már indulna...olyankor is azt mondják, hogy papucs.
2020. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Középkorú férfiaknál vettem észre, hogy becsicskulnak az asszonynak.

A keresetét hazaadja, ezt "anyuka" osztja be. Mert hát Ő jobban tudja mire kell. Feleség számon tartja pasinál mennyi pénz van és ezt mire költi. Szabadidőről is be kell számolni. Amit "anyuka" mond meg kell csinálni, még akkor is ha férjnek semmi kedve hozzá. Jellemző férfi részéről az "anyuka vagy "anya" megnevezés ha a párjáról beszél. Ötven körüli korosztálynál sokszor a férfi vezet "anyuka" nem. ELVÁRÁS a furikáztatás. (Akkor is ha férfi éppen éjszakai műszak után van.) Itt nincs pardon, Anyukát vinni kell! Tehát alapból a nő uralkodik. Szokták is mondani férfiak:- A hosszú házasság titka a nő uralom. - Akkor van béke a családban ha az van amit az asszony akar. - Akkor jó a szex (illetve akkor van szex) ha minden anyuka akarata szerint történik. Azért sok férjnek megéri így is a megszokott, biztonságos, meleg családi fészek.

2020. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, nálunk is akkor van béke, ha úgy mennek a dolgok, ahogy Anya eltervezte.

Viszont, ez nagyjából megegyezik az én terveimmel is úgyhogy részemről nem áldozat azt tenni, amit ő is szeretne.


Az más kérdés, hogy pl. nőkkel nem barátkozhatok, mert arra ugrik… Rendszeresen kihagyom a csapatépítőket emiatt, ezért is vagyok szerintük papucs.

2020. aug. 5. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Akkor te egy picit tényleg papucs vagy. De csak egy picit. 😊 Igazándiból mindenki tudja, miről szól egy "csapatépítő" ... szal, ezt bevallalni a családi békéért nem papucsság véleményem szerint.
2020. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!