Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan fiatal, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiatal, akinek a házasságát tönkre tette a depresszió?

Figyelt kérdés

Félek tőle, hogy nem fogom sokáig bírni. A munkahelyen is meg kell felelnem és bírnom a stresszt, valamint itthon is nekem kell vinnem a háztartást, mert a feleségem depressziós és egy hónapja szinte ki se kel az ágyból.

Nem bírom ezt a terhet. 10 éve nem így képzeltem el az életemet.

31/F


2021. okt. 26. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Kérjétek szakember segítségét. Ha már az ágyból nem kel ki egy hónapja, az elég súlyos depresszió.

Addig amíg nem javul a feleséged állapota, addig neked kell helytállnod a háztartésban is. Ennek nem szabad olyan nagy tehernek lennie, rengetek férfi/nő 8-10órás munka után - akár egyedül is elvégzi a feladatokat.

2021. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Jár orvoshoz a feleséged? Kap kezelést?
2021. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Volt ,ráadásul a depressziós fèl mikor felèpült hagyta ott a nem depressziósat.


Segíteni nem tudott rajta , családnak barátoknak csak akkor szólt amikor már késő volt.


Most éppen vállnak ,mindkettőjüknek új pàrja van.

2021. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is. Szex hónapok óta nincs. Nem is érint meg…
2021. okt. 26. 16:34
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj , hogy te sem érted a szitut csak àll a cerka.


Depressziós embernek a legkisebb problèmàja , hogy nem szexel (legalább is ha a depresszió tàrgya nem szex , de kapcsolatban fura lenne )

2021. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Nálunk én vagyok a depressziós így nekem mindegy.
2021. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Cuki vagy, hogy nem a feleséged egészségi állapotáért aggódsz, hanem azon nyavalyogsz, hogy nincs szex.


Melletted sztem más nő is bedepizne, de no comment inkább.

2021. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
az én párom mellettem állt mikor depressziós voltam, segített kilábalni belőle, nem a faszát hegyezte. Igaz ő nem magyar, "talán" ezért.
2021. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
képzeld a nők is dolgoznak és mellette viszik a háztartást, sőt sokan gyereket is nevelnek, beteget és idős szülőt gondoznak.
2021. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Látom, átjött a lényeg.
2021. okt. 27. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!