Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldog házasságban élsz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog házasságban élsz, vagy el tudnál képzelni jobbat?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés, akik házasok.

Sok tényező befolyásolhatja azt, hogy milyen egy házasság. Pl. sok egyetnemértés; vita; egyéb rossz szokások, amiket a házastársad csinál (az számít annak, ami a kapcsolatot is befolyásolja)


Ha 1, és 10 között kellene értékelni, akkor hogyan értékelnéd ebben a pillanatban? (10 a legjobb, legstabilabb, 1 a leggyengébb)



2021. okt. 27. 09:36
A kérdező szavazást indított:
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:

Boldog házasságban élünk ( 10 éve). Nagyon Szeretjük egymást:) 10/10 a kapcsolatunk, nem változtatnék semmin. Mi nagyon egymásra találtunk, valamiért nézetkülönbség is nagyon kevés van, ritkán.

Ha olyan szokása vagy tulajdonsága lenne bármelyikünknek, amit a másik nem szeret, nem tud elviselni, akkor nyilván nem lennénk együtt, főleg nem ennyi ideje. ( 11,5 év)

2021. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én érzelmes vagyok, a párom nem. Én szeretem a testi kontaktust, ő nem. Mégis 20 éve együtt vagyunk, család meg minden egyéb. Mérlegeltem, még mindig több van a jó oldalon, mint a rosszon. Kompromisszumok, és ennyi.
2021. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Én már semmit nem érzek irànta. De nem zavarja, mert nincs hova mennie. Azért 3-ast adtam, mert végső soron gazdaságilag működünk és fizikailag se veszélyes azt hiszem.
2021. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
A hármast miért pontoztátok le? Szépen elmondta hogy hol tartanak, a kérdésre adta meg a választ a saját életéből. Ha nektek nem tetszik, az ne nektek fájjon, a válasza tökéletesen fedte a kérdést. Ez itt nem az erkölcsrendészet hivatalos fóruma...
2021. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es, köszönöm!
2021. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%. Fájt mi? Nem engedte a kis egód hogy ne nyom egy pirosat?! Ha másra nem is, de egy kis önreflexióra jó ez a hely. Ennyi vagy látod, és nem én mondom, hanem önmagadról bizonyítod be önmagadnak.
2021. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
21 éve imádjuk egymást, és úgy néz ki, ennek az istennek az idejében nem is lesz ez másképp. Előtte mindketten nagykanállal ettük az életet, meglehetősen sok partnerünk volt, mert egyikünk sem olyan, aki megelégszik félmegoldásokkal.
2021. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetne jobb is. A nulla szexnél jobb lenne akár havi egy, na jó, nem álmodozom. Mi a 7-essel ellentétben sosem ettük nagykanállal az életet, igazából bevallva még életemben sem szexeltem egy jót sem. Ez meg már így marad.
2021. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!