Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ahol kevés a szex egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol kevés a szex egy kapcsolatban ott mi kell egy nőnek amitől odaadóbb lenne?

Figyelt kérdés
Én pl. aktívan részt veszek a gyereknevelésben, a háztartási munkákban, tök normális vagyok józan életű vagyok mégis a házas életünk szinte nulla.
2021. nov. 9. 21:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Kérdezted a feleséged?
2021. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, kérdeztem! De itt én most mások véleményét szeretném meghallgatni.
2021. nov. 9. 21:43
 3/27 anonim ***** válasza:
11%

FÉRFI.


3P. megfelelően adagolva! Pénz. 70% Pénisz. 29% Pofon. 1%

2021. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%

Nekem pl magasabb libidó.

Bővel elvagyok 1-2 havonta 1 alkalommal, általában eszembe sem jut a szex.

2021. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
Én például havi egyszer kétszer maszturbálok és az is elég. Miért kívánnám többször a szexet, ha ott még az orgazmus sem biztosított.. A nők többsége nem igényli annyit a szexet, mint a férfiak. De az is lehet, hogy nem jó veled a szex, de ezt nem mondja el, mert nem akar megbántani.
2021. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
A vágy nem a gyerekneveléstől meg a házimunkától lesz. Nem fog attól kívánni, hogy elmosogatsz. Régen mitől indult be? Mit szeretett? Mi változott köztetek? Ezt érdemes végiggondolni.
2021. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
Az hiányzik valószínűleg, hogy szeressen. Ha nem érdekled, akkor, ha megfeszülsz sem fog megkívánni. (Mondom nőként.)
2021. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Nálam jelenleg semmivel. Ha elapad a tejem, talán visszajön a libidóm is.
2021. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%

Nem feltétlen tudsz tenni az ügy érdekében.

Lehet mindössze csak nagyobb libidó kellene neki.


Lehet semmi gondja veled, a kapcsolatotokkal, csak szüksége lenne az újdonság izgalmára. Amit egy hosszabb kapcsolatban már sehogy sem lehet megadni.


Nálam idáig ezek voltak a problémák.

Meg a végtelen fáradság, kevés szabadidővel.

2021. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Kezeld a nőt nőként, mint egy igazi férfi. A mosogatás fontos, de nem fogsz vele célt érni.
2021. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!