Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit fogsz szólni a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fogsz szólni a feleségem, ha elé állok, hogy féléve nincs szex és ez nekem nem esik jól?

Figyelt kérdés
Mi szólnátok ebben a helyzetben, feleségek?
2021. nov. 28. 19:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
ha szerencséd van, elváltok
2021. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom ehhez azért te is odatetted magad. Mert ha minden rendben akkor ez nem történik meg. N
2021. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy odatettem magam? Ő nem kezdeményezett, én pedig hiába.
2021. nov. 28. 20:03
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
Ha kell a pénzed, vagy van hitel, semmit nem fog szólni. Nyugodtan lépj félre, éld ki magad, még örülni is fog, ha jobb kedved lesz.
2021. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
És tényleg elég szar hangulatom van régóta, és nem is sejti, hogy mi miatt.
2021. nov. 28. 20:05
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Ne így vezesd fel neki a témát, hogy nincs szex és ez téged zavar.

Egyszerűen csak kérdezd meg tőle, hogy az ő részéről mi akadályozza meg, azt hogy legyen… Ebből neki magától le fog jönni, hogy ez téged zavar, és esetleg kompromisszumra tudtok jutni ebben az ügyben.

Sok sikert! :,D

2021. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Úgy értem hogy valahogy kisiklott a kapcsolat és ehhez ketten kellettetek.
2021. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

Egy kicsit jobban kifejthetnéd, főleg az élethelyzeteteket, viszonyotokat!

Normális esetben azt, hogy ő is akar változtatni. Lehet, hogy ezen rég túl vagytok..

2021. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Úgy érti, hogy egy egészséges nő ha nem akar szexelni, annak oka van. De ez már egy pozitív lépés részedről, hogy szólsz neki. Kérdezd meg tőle, hogy mi a probléma, miért nem kíván, miért nem érzi szeretve magát (általában ez az ok), mit tudsz tenni, hogy ez változzon.
2021. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
A nőknél a szex nem az ágyban kezdődik. Figyelsz rá? Van minőségi együtt töltött idő?
2021. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!