Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Továbblépni vagy maradni?Boldo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbblépni vagy maradni?Boldogtalanság vagy boldogság önzőség árán?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz és szerintem így is kimaradnak részletek....

Férjemmel 7 éve vagyunk együtt. Nagyon nagy szerelem volt, ebben biztos vagyok. Az én oldalamról egyértelműen Ő volt az, akivel le tudtam volna élni az életem. Született 2 gyermekünk szerelemből. Viszont történtek dolgok...Tavaly a 2. terhességem legeslegvégén a szülés előtt néhány héttel lebukott, hogy egy kis fiatal kolléganőjével (15év korkülönbség) szexchatelget, a vágyait ecseteli neki. Én ekkor ezt úgy el is engedtem, nem akartam, hogy ne a szülésre tudjak koncentrálni. Az első rossz szülés nagyon sokat kivett belőlem, nagyon máshogy készültem a 2-ra, ami szerencsére inkább rengeteget adott. Utána ez a csaj nem tűnt el, titkos beszélgetések, stb. Majd legjobb barátok lettek valahogy. Egy idő után nem hagyott nyugodni és nyomozni kezdtem, hogy valóban megcsalt-e vele. Igazából ennél sokkal mélyebb titkok derültek ki, mikor megtaláltam egy meleg/bi szexpartner keresőn. Kiderült, hogy olyan 8-10 férfival csalt meg a kapcsolatunk jónéhány évében.

Ekkor feladtam az elveimet (sosem bocsátok meg megcsalást) és úgy döntöttem próbáljuk meg megjavítani. Az elején azt hittem, hogy sikerült is, megbocsájtottam. De egyre inkább érzem, hogy sohasem lesz már ugyanaz. Nemcsak a bizalom miatt...egyszerűen nem megy ugyanúgy beleengedni magam a kapcsolatba. Eltűnt a varázs...

Az ő comingoutja bennem is sok mindent felnyitott...bennem is bennem van a bisexualitás, de jó mélyen elrejtettem...leginkább társadalmi elvárások miatt.

Férjem most munka miatt hónapokat külföldön tartózkodik.

Megismertem egy nőt..minden klappol, megvan az összhang, boldoggá tesz,csak mosolygok miatta, érzem azokat a bizonyos pillangókat. Nehezen leszek szerelmes, nekem ahhoz nagyon sok mindennek kell "együttállnia". De most megtörtént. (Nem feküdtem le vele egyébként, persze tudom, hogy így is megcsalás)

Amikor tavaly meghoztam azt a döntést, hogy megbocsátok, szerintem rosszul döntöttem. De a tények pikantériája miatt nem is tudtam senkivel megbeszélni. Magamnak kellett egy nagyon fontos döntést meghozni, ami persze normális dolog. De lehet mások kicsit másképp láttaták volna a szituációt.

Most nem tudom mi tévő legyek? Hiszen végülis én voltam a fasz, hogy megbocsátottam, utólag már mit bánom meg...

A környezetemben lévők inkább élnek egy szar kapcsolatban..ez a jó út? Vagy legyek önző és boldog?

Nem döntést várok tőletek, hanem egy kis megvilágítást...azt ami először nem volt.



2021. dec. 22. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nyitott házasság. Együtt maradtok harmóniában, ő megy a pasikhoz, te pedig a nőhöz. Senkit nem bélyegeznek meg és mindenki boldog. Sőt, még cserélhettek párt is. Nem szoktam ilyesmit javasolni, de két bisex embernek, akik amúgy elvannak hasznos lenne kipróbálni.
2021. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Nos, én ebből nagyon maximum a szexchatet tudtam volna megbocsátani helyzettől függően, amennyiben ez nem egy ismerős személlyel, hanem valami random ismerettel teszi. Ez talán belefért volna a megbocsátható kategóriába, ha éppen olyan időszakot élünk meg. A többinél mind kalap-kabát, mert amit művelt, az a tiszteletlenség magasiskolája. És tök mindegy, hogy férfival vagy nővel vagy mindkettővel csalt meg: az ilyen nem tisztel, nem szeret, hanem csak és kizárólag a saját kényelme, jóléte érdekli.

Attól még, hogy te úgy döntöttél, megbocsátod, még bármikor dönthetsz másként. Sőt, mondhatod azt is, hogy jó, megbocsátottál, de már nem tekintesz rá úgy, képtelen vagy rá, és mást akarsz, mást szeretsz.

Én biztos nem maradnék egy ilyen kapcsolatban, nem akarnám, hogy a gyerekeim azt lássák, hogy egy nőnek a sorsa a párkapcsolatban az, hogy lábtörlő legyen, akit rommá lehet csalni. (Mert szerinted nem fogja újra megtenni? De komolyan... ez nem egyszeri félrelépés volt részegen egy kapcsolati válság kellős közepén, ahol rájöhet az ember, hogy mekkora barom volt. Itt nagyon-nagyon sok lépés volt, ahol visszafordulhatott volna. Nem tette. Az ilyen megteszi máskor is.) És nem akarnám, hogy azt lássák, hogy az anyjuk egy kifacsart, boldogtalan nő.


Mondom ezt úgy, hogy én az vagyok, aki azt mondja, hogy ha gyerek van, és csak kihűlt a kapcsolat, akkor próbálják megjavítani szakítás előtt. De itt nem kihűlésről van szó, hanem mindennek a szembeköpése, amiről egy kapcsolatnak szólnia kellene.

2021. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Ez van ha beengeditek az LMBTQ propagandát az ovodákba! Látjátok? Tudjátok mi kell? Újabb 4 év! Stop Soros!


Najó viccet félretéve. Szerintem legyél szabad. Minek neked a meleg férjed?

2021. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Nevetseges tortenet. Nem ketlem h igaz.
2021. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1-es, köszönöm! Nagyjából egyetértek a válasszal, mert sajnos a "családbarát" hitelek minket is összekötnek és ebből kell a legtöbbet kihozni. Válás esetén elég nagy mínuszból indulnánk, pedig most elég jó az egzisztenciális állapotunk. Kérdés, hogy ő mennyire lesz nyitott...Meg persze a 3. fél.

#2-s Totál igazad van, nagyon rosszul döntöttem a megbocsájtással. Csak valahogy én azt éreztem, hogy nekem menni fog. Senkivel nem tudtam megbeszélni....olvasgattam rengeteg pszichológiai könyvet és cikket a megbocsájtásról, megcsalásról..mind azt mondta, hogy nagyjából 10%, ahol ebből jól jön ki a kapcsolat. Hittem abban a 10%-ban.

2021. dec. 22. 14:50
 6/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nos, én a +60 évemmel úgy látom, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy egy szar kapcsolatban vegetáljunk. Szerintem az ember haza úgy menjen, hogy ott minden oké. Az az ő hátországa, a mentsvára ahol semmi probléma nem éri utol. Vagy azzal élek, akit szeretek (és aki szeret), vagy nincs értelme erőltetni az együttélést.
2021. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attól szar a kapcsoltatod, hogy kiderült biszex, és megcsalt.Az a furcsa, hogy úgy házasodtatok, hogy ezt nem merte elmondani.Nem volt olyan bizalmi kapcsolat köztetek.Valószínű a titkos vágyait mással megtudta beszélni,megélni.Elmentetek egymás mellett.

Soha nem késő újrakezdeni.

2021. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem maradnék együtt olyannal, aki fűvel-fűval megcsal. Ez nem is lehetne kérdés, aznap kidobnám.
2021. dec. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Valahogy itt mindenki elfelejt egy nagyon fontos részletet...Gyerekek hány évesek?

Ha 16+ lenne mindkettő akkor aztmondom oké,egyértelműen váljatok mert ezt már nem is nevezném házasságnak. De ha egyszer gyereket vállaltatok,akkor onnantól nem a ti boldogságotok az első,nem tehetitek meg hogy elcseszitek a gyerekek életét/lelki világát egy ilyennel.

2021. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a gyermek érdekében kell mielőbb elválbi, ha nem működik a dolog.Minél kisebb , annál könnyebb a gyeteknek.
2021. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!