Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megalazott, szerinte nem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalazott, szerinte nem?!

Figyelt kérdés
Utóbbi időben úgy beszélt velem a férjem mint egy kapca ronggyal. Már rég óta turtem de január 1 betelt a pohár, és elköltöztunk tőle. Csak sértegetni tudott az utóbbi időben, dagadt vagyok mert szültem és a 172 cm magasagomhoz 69 kg vagyok még. És ezeket mindig mások előtt,mindig piás állapotban.. Aztán jöttek az ünnepek, és a társaságból csak ő beszélt csúnyán úgy, hogy nem tettem meg mondtam semmi olyat amivel kierdemeltem volna. Barátnőim férjei normális hangnemben, szépen ahogy illik egy nővel. Már akkor páran felkaptak a fejüket, hogy milyen stílusban beszél velem, úgy, h nem egy sz@jha vagyok, nem iszom, tisztességesen viselkedtem, es nevelem a lanyunkat. Próbált nyugtatni mindenki, hogy az alkohol miatt van, és ne foglalkozzak vele, de amikor szilveszter éjjel elkezdett velem orditozni, hogy hol van a cigije, mintha én tehetnek rola, h nem találja, betelt a pohár, hazamentem a gyerekkel és aznap éjjel osszepakoltam, és leutaztam anyamekhoz. Azóta itt vagyunk. Ők próbálnak terelni a bekules felé, a férjem is próbálkozik, de nekem folyamatosan eszembe jutnak a sérelmek amiket okozott. Volt rá példa,h mások előtt meglokott és b. Urvazott részegen. Ma írtam neki, hogy sajanalom, de én a válás mellett döntöttem, mert úgy érzem többet érdemlek, és a gyerek is. És elmagyaraztam neki, hogy bár a következő párját ne alázza meg mert undorító, és számomra ez még rosszabb a megcsalasnal is. Most teljesen fel van háborodva, hogy ez nem volt megalazo, csak vicc volt.... És nevetséges vagyok, h elvalok emiatt. Nem tudom, lehet én vagyok a hülye, hogy belefaradtam ezekbe a dagadt vagy viccekbe, és ha piás undorító modon beszél mások előtt velem, mintha egy cseledje lennék nem a felesége. Aki volt hasonló helyzetben, nyugtasson meg, hogy jól döntök. El tudom tartani magunkat, és van hol lakunk is. Ha lezarul a válás, meg a lakás felé is megkapom szóval az anyagi része nem akadály.

#válás #Megalazas. #Bunkoferj
2022. jan. 15. 11:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
Azért hagynám ott, mert iszik és dohányzik. És nem vártam volna vele ilyen sokáig, az első részeg este nálam vége a kapcsolatnak. Ajánlom neked is a zéró toleranciát, írtó sokat könnyít az életen!
2022. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
3%

Csak a te oldaladat olvasva, nem lehet kijelenteni, hogy jól döntesz-e vagy sem. Egyelőre próbálj külön élni tőle fél-egy évig, nézd meg hogy érzed magad utána.

Egy biztos, az alkoholizmus semmi jóhoz nem vezet. Tehát, ha meggondolod magad, akkor legyen ultimátum, hogy piához soha többé nem nyúlhat.

2022. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Azt hitte, nyeregben van, mert ott a gyerek. Bárcsak az összes nyomorult pofára esne így. Sok sikert kívánok neked!
2022. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
2-es: nincs ezen mit ragozni. Egy alkoholistával nem szabad együtt lenni, soha semmilyen körülmények között, pláne nem gyerekkel! Meghallgathatod a másik felet, hátha emlékszik valamire, de teljesen mindegy. Adhat ultimátumot, de egyértelmű, hogy felesleges. Az alkoholizmus ennél összetettebb kérdés és nem egy ígéret kérdése. Ha ismernél alkoholistát, akkor tudnád. Ez évekig eltart és addigra kicsinál maga körül mindenkit. SOHA nem mennék vissza!
2022. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Igen. Pontosan emiatt látom értelmetlennek. Nem elég az ivás meg mellé agresszív, és bunkó. Nem szeretném úgy tölteni a napjainkat, h ha ő ivott akkor nekem kuss a nevem, hanem megkapom hogy dagadt vagyok, és társai. Szóval én próbáltam egy darabig azt is, hogy nem szólok hozzá, de akkor belemkot,amikor már nem volt amibe akkor jött, hogy én szarul oltozkodom.🙂Hogy képzelem, hogy elmegyek a gyerekkel sétálni, és sportos felső, melegito.(nem a divatja múlt melegito re kell gondolni) Lejaratom őt... Közeli barátnőm szerint, szándékosan állt belem, ezzel terelte a figyelmet arról, hogy ő iszik.
2022. jan. 15. 11:42
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen egy alkoholista. Semmi újat nem mondasz. Kötekedős, bunkó. Nem fog megváltozni, nagyon ritka, aki igen és legtöbbször az is átmeneti állapot, néhány évre szól, aztán kezdik elölről. Jól döntesz, ne nézz hátra!
2022. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Sztem jol csinaltad, ez olyan mint a megcsalas: ha egyszer elnézed neki, többször is megteszi. Én sem tűrném ezt a hangnemet.
2022. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, közben látom, hogy ráadásul lányod van. Akkor pláne jól döntöttél, véletlenül se tanulja azt, hogy egy nőnek ezt el kell viselnie!
2022. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
43%
Miért szültél egy.ilyennek?
2022. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Mert amikor osszekerultunk, csörgök voltunk. 6 ev után hazasodtunk. Normális átlagos életét éltünk. Aztán lett egy vállalkozás, ahova bevették, és igen elég jól kezdett menni a szekér. A pénz miatt lett ilyen, vagy az új barátok miatt nem tudom...de a terhesség vége felé kezdődtek el az apróbb beszolasok, aztán egyre több és több. Lehet ez a menő a "gazdageknal" a barátainal hogy a nőt alazni kell.
2022. jan. 15. 11:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!