Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valahogy segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahogy segíteni a problémámon?

Figyelt kérdés
Szubmissziv hajlamú fiú vagyok (25 éves) nem csak szexuálisan, de érzelmileg is. A testi vágyak nem is jelentenének gondot, van BDSM közösség Magyarországon. Az érzelmi oldala az ami megterhel nagyon, mert mindig hideg, elutasító "domina" szerű nőkbe szeretek bele, (jelenleg is igy van) igy minden érzelmem viszonzatlan, vagy megalázó. Hogy lehetne ebből szabadulni?

2021. nov. 18. 07:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ami nekem segitett, hogy leirtam mit akarok, milyen not szeretnek,. Be is vonzottam, de nyilvan nem a miatt mert leirtam, hanem, mert tisztabban lattam milyen szemelyisegjegyek a fontosak szamomra es olyanokat kerestem.
2021. nov. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Pszichológus.
2021. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 A szubmisszivitast nem lehet kezelni. Mindenki ezt mondja...
2021. nov. 18. 09:29
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Mégis hol szerelmesedsz bele ilyen domina szerű nőkbe? Én nőt max a buszon látok, vagy elvétve az utcàn, érdekelne hogy megy ez nálad, mivel már gondolom sulis se vagy.
2021. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 Ne gondolj fekete feszes bőrszerkóban ostort csattogtató csajokra.


Egyszerűen a környezetenben, munkahely, barátok, ház, mindig azokat a nőket szúrom ki akik le se ***-nak, vagy kihasználnak...

2021. nov. 18. 10:03
 6/13 De La Cruse ***** válasza:
25%

A submisszív magatartás lenézést és megvetést generál a nőben.

Értéktelenné válasz a szemében. Ezért minden kapcsolatod tönkre fog menni.

Viszont a domináns magatartás a vezetői magaviselet kiépít egy tiszteletet.

Ezek a működőképes kapcsolatok, mert ez fedi le a férfi-nő közötti természetes felállást.

Szeretik a nők, ha a férfi erős és okos és tudja mit akar. És szeretik ha az erős férfi gyengéden de magabiztosan "megerőszakolja" őket.

Maga a párkapcsolat kell, hogy rendelkezzen a szokásos rendszeres találkozós, időtöltős, mozizós, cukrázdásos, felszabadult örömöt adó programokkal. Az ezek által felépített érzelmi kötelékek találkozása pedig kell, hogy sugározza a magabiztosságodat, és a hétköznapi ügyeket illető rátermett intézkedős és mellette mosolygós és biztonságot adni képes valós önmagad. Ez melett fel kell építeni az intim együttléteknél a hölgy vágyait kielégítő dom szexualitást. Amiben néha te mint vezető egyszer-kétszer átadod a gyeplőt neki. De aztán visszaveszed.

Így működik.

2021. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Keress olyan dominát, aki viszonozza is a szerelmed, amellett, hogy játékból aláz és ridegen is viselkedik veled időnként.
2021. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Alárendelt szerepet töltesz be?Mint a szürke 50 árnyalata?
2021. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Igen, szubmissziv vagyok. Ez azt jelenti.
2021. nov. 19. 15:04
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 A szürke 50 árnyalata egy hülyeség. Nekem is vannak tapasztalataim es sok BDSM embert is ismerek. Nem ugy mennek a dolgok ahogy ott le van írva...
2021. nov. 19. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!