Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megalazott, szerinte nem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalazott, szerinte nem?!

Figyelt kérdés
Utóbbi időben úgy beszélt velem a férjem mint egy kapca ronggyal. Már rég óta turtem de január 1 betelt a pohár, és elköltöztunk tőle. Csak sértegetni tudott az utóbbi időben, dagadt vagyok mert szültem és a 172 cm magasagomhoz 69 kg vagyok még. És ezeket mindig mások előtt,mindig piás állapotban.. Aztán jöttek az ünnepek, és a társaságból csak ő beszélt csúnyán úgy, hogy nem tettem meg mondtam semmi olyat amivel kierdemeltem volna. Barátnőim férjei normális hangnemben, szépen ahogy illik egy nővel. Már akkor páran felkaptak a fejüket, hogy milyen stílusban beszél velem, úgy, h nem egy sz@jha vagyok, nem iszom, tisztességesen viselkedtem, es nevelem a lanyunkat. Próbált nyugtatni mindenki, hogy az alkohol miatt van, és ne foglalkozzak vele, de amikor szilveszter éjjel elkezdett velem orditozni, hogy hol van a cigije, mintha én tehetnek rola, h nem találja, betelt a pohár, hazamentem a gyerekkel és aznap éjjel osszepakoltam, és leutaztam anyamekhoz. Azóta itt vagyunk. Ők próbálnak terelni a bekules felé, a férjem is próbálkozik, de nekem folyamatosan eszembe jutnak a sérelmek amiket okozott. Volt rá példa,h mások előtt meglokott és b. Urvazott részegen. Ma írtam neki, hogy sajanalom, de én a válás mellett döntöttem, mert úgy érzem többet érdemlek, és a gyerek is. És elmagyaraztam neki, hogy bár a következő párját ne alázza meg mert undorító, és számomra ez még rosszabb a megcsalasnal is. Most teljesen fel van háborodva, hogy ez nem volt megalazo, csak vicc volt.... És nevetséges vagyok, h elvalok emiatt. Nem tudom, lehet én vagyok a hülye, hogy belefaradtam ezekbe a dagadt vagy viccekbe, és ha piás undorító modon beszél mások előtt velem, mintha egy cseledje lennék nem a felesége. Aki volt hasonló helyzetben, nyugtasson meg, hogy jól döntök. El tudom tartani magunkat, és van hol lakunk is. Ha lezarul a válás, meg a lakás felé is megkapom szóval az anyagi része nem akadály.

#válás #Megalazas. #Bunkoferj
2022. jan. 15. 11:29
1 2 3 4
 21/31 FoxtrotLidérc ***** válasza:
73%
Kitartást neked! :)))
2022. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen volt az en volt ferjem is, csak o nem ivott hanem drogozott. Igaz nem szidta a kulsom, de allandoan belem kotott, ha epp be volt allva akkor azert, ha nem akkor azert. Mikor terhes lettem akkor kezdte nekem is. Meg ezt a "10 masik jon helyetted" dumat is igy szorol szora elsutotte.😂

Mikor szetmentunk felhivott telefonon neha (terhes voltam) konyorgott menjek vissza. Mondtam neki miert az a 10 no akiket annyira mondogattal, tizen nem tudnak annyit mint en egyedul? 😄 persze mentegette magat h jaj o nem ugy gondolta, meg neki nem kell semmilyen no csak en.. mondtam h az sz#r ugy kisbaratom, mert engem elvesztettel. Azota se mentem vissza, nevelgetem a fiam, ennek tobb mint 1 eve. Eletem legjobb dontese volt.

2022. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
2%

172 cm 69 kg? Az tenyleg dagadt. Mert nem fogtad vissza a kaloriakat? Sajnos igaza van. Nem tudja mindenki udvariasan talalni a velemenyet. Azert neked is van tukrod ,nem?


Meg mindig tiszteletteljesebb,minth megcsal a hatad mogott. Az ilyen tipus legabb nem csal meg.


Gondold at. Tedd felre az egod.

Sok zoldseg. Nincs edesseg. Stb.

2022. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
23-as: trollkodni egy dolog, egy alkoholista bántalmazó kapcsolatot lenézni meg egy másik. SZégyelld magad!
2022. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos incel, aki meg egy 100 kilos noert is osszetenne a kezet, de azoknak se kell 😂
2022. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
23-as köszi szépen én nem vagyok dagadt a 65 kilómmal a 171 centimhez, nem tudom te melyik bolygóról jöttél.
2022. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Köszi 😂dagadtnak én sem látom magam. Oké van még rajtam jó pár kg, de a terhességem 64 kg kezdtem. Szóval ha 5 kg miatt dagadt vagyok oké... 😂
2022. jan. 15. 21:05
 28/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy az. Na de elvaltal mar?
2022. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól teszed, hogy otthagyod! Bárcsak minden nő így tenne a hasonló mérgező, bántó kapcsolatokban! Eszedbe se jusson visszamenni! Tegnap sértegetés, ma lökdösés, holnap pofon lenne... Minden szépet és jót ♥️
2022. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
14%
Most őszintén! Egy ekkora tahó parasztba te mit láttál? Rengeteg értelmes, normális férfi meg ott tobzódik kapcsolat nélkül. Oké, ők nem izgalmasak! A kiszámítható, rendezett élet unalmas. Te választottad az izgalmas pasit...
2022. jan. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!