Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők között van aki "BELEBETEGS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők között van aki "BELEBETEGSZIK" hogy sosem kérik meg a kezét?

Figyelt kérdés

Szóval függetlenül attól, hogy éppen szingli vagy párkapcsolatban él van olyan akinek állandóan az van a fejében hogy:


"na talán ő végre megkéri a kezem" és akkor "elértem a célom", "én is az IGAZI NŐK közé tartozom", "most végre megmutatom a Világnak hogy én is érek annyit" stb.


és ha ez nem történik meg akkor teljesen kikészül, szinte belebetegszik, hiába van szerető párja stb.



2022. jan. 21. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Olvasgass itt az Eljegyzés kategóriában kedvedre, minden ötödik kérdés erről fog szólni.
2022. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha egyedül van az más tészta, mert akkor még egy pár sem jön össze. Az nyomasztó tud lenni. De amelyik nő párkapcsolatban él, és ebbe belebetegszik az meg is érdemli a sorsát! Vagy lépni kell ha nem tetszik a jelenlegi helyzet, vagy belenyugodni, hogy nem lesz továbblépés.
2022. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most pedig mi lenne, ha férfiak helyett nők válaszolnának arról, mit is gondolunk és érzünk.. !


Van. De annak a nőnek nem az a valódi problémája, hogy nem kérik meg a kezét, hanem az, hogy nincs önbizalma és vagy kihasználják, hazudnak neki, félrevezetik.. Ezt kellene kezelni, és valaki elmondaná neki, hogy akkor is értékes, ha nem kérik meg a kezét, akkor nem ezen bánkódna, hanem azon gondolkozna, hogyan mondaná el a párjának, hogy ő családra, házasságra, xy dologra vágyik, és érdeklődne, hogy a párja is erre vágyik e vele, illetve vannak e olyan tervei, hogy esetleg idős apuka lesz, vagy ilyesmi. Ha ezen túlesnének, el merné mondani a nő, hogy mit szeretne, a pasi meg nem ferdítene, nem lennének gondjaik. Azt is meg lehet ám mondani, hogy "még nem tudom", így a nő dönthet, kell e neki ez a helyzet tovább, vagy sem.


Szóval nem abba betegszenek bele, hanem az önbizalomhiányba és az őszinteség hiányába.


"Ha egyedül van az más tészta, mert akkor még egy pár sem jön össze. Az nyomasztó tud lenni." Szerintem az a nyomasztó, hogy mennyien vannak úgy kapcsolatban, hogy nem szeretik a párjukat, megcsalják, lenézik, átverik, vagy csak "beérik" vele. Kifejezetten jó érzés, ha nem tartozol a hazug érdekemberek közé.

2022. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem, előbb untam volna meg és szakítok, minthogy magamat öljem. Ha arra van szükségem, hogy eljegyzés nélkül toporogjak a langyos fosban, az szingliként is menni fog, köszi. 👌 Csak legalább magamnak veszek gyűrűt.


Szerencsére nem valami szerencsétlennel jöttem össze, a férjem hamarabb jegyzett el, minthogy egyáltalán "hiányoltam" volna.

2022. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

4-es!


Ez a beszéd!

2022. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: van, nem is kevés.


Hosszabban: akikről te írsz, azoknak a nőknek teljesen mindegy, hogy ki, csak valaki kérje már meg végre a kezüket, mert nincs más életcéljuk az életben. A környezet elvárásainak élnek, és hozzámennének a legutolsó csöves alkoholistához is, ha megkérné őket. Mert akkor végre FELESÉG (így nagybetűkkel) lehetne belőlük.


Van viszont egy másik kategória... évek óta tartó kapcsolat, szerelem, boldogság (nem kamu, face meg instán eljátszott szercsi-lávcsi, hanem tényleg jól érzik magukat együtt és szeretik egymást), és a nő hiába vár a gyűrűre. Na, ebbe bele lehet betegedni lelkileg, hogy az, akit a legjobban szeretsz a világon (és a tettei alapján ő is szeret), nem hajlandó egy apró gesztust megtenni érted.

2022. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"na talán ő végre megkéri a kezem" és akkor "elértem a célom", "én is az IGAZI NŐK közé tartozom", "most végre megmutatom a Világnak hogy én is érek annyit" stb.


Ezek nem normális gondolatok. Nem az egész világgal kell össze házasodni, hanem csak egy másik emberrel, és csak őt kell szeretni egyébként meg nem arról szól a szerelem, hogy most "elértem valamit..."!

2022. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Van, de azokat orvosnak kellene kezelni, mert annyira önbizalom hiányosak, szeretet éhesek, azt hiszik, ha elvették őket, valakinek végre kellenek, szükség van rájuk. Valószínű gyerekként nem érezték, gondolják most majd behozzák. Sajnos életük csúcspontjának tekintik és, hogy elértek valamit. Pedig nem, a társas kapcsolatok, nem eredmények.
2022. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!