Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pszichológus segíthetne, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológus segíthetne, azt érzem hogy belebetegszem?

Figyelt kérdés
Volt egy másfél éves kapcsolatom, ami nem is volt kapcsolat, csak összejártunk szexelni néha. Sok volt a probléma a másik fél szerint (nagy korkülönbség, távolság, én még tanulok stb)és vége lett, sőt úgy lett vége, hogy közölte, hogy megismert valakit. Nem voltam szerelmes de minden napomnak a része volt, mert egyfolytában beszélgettünk. Két hónapja lett vége és nem tudom mit csináljak, borzasztóan hiányzik, majdnem minden napom sírással telik és nem is értem miért fáj ennyire hogy kilépett az életemből mikor nem is voltam szerelmes belé. Próbáltam lefoglalni magam és eljárni edzeni, de csak addig a másfél óráig nem gondoltam rá amíg edzettem, aztán újra csak rajta kattog az agyam. Egyfolytában rossz kedvű vagyok és bunkó kb mindenkivel aki hozzám szól. Ráadásul nagyon kellett volna a nyáron tanulnom, de ha elolvastam egyetlen mondatot is rögtön ő jutott eszembe mivel szinte mindig chateltünk miközben tanultam, és elkezdtem bőgni. Nem tudom mit csináljak hogy végre elfelejtsem, és vissza változzak a régi önmagammá, ne üldözzek el magam mellől mindenkit, és ne kapcsoljam a tanulást hozzá mert így biztosan tönkre fog menni az életem. Nagyon el vagyok keseredve. Volt már valaki hasonló helyzetben, segített ha szakembertől kért segítséget?
2016. aug. 25. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretethiány énszerintem. Igényled az hogy valakinek fontos legyél, és hogy neked is fontos legyen valaki.

Én szerencsére a lájtosabb verziójában szenvedek :)

2016. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Nem szexkapcsolatot kellett volna kialakítani vele, hanem normális kapcsolatot egy közelebbi manussal. Mindjárt megsajnállak...
2016. aug. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy másik pasit.

Ezúttal viszont olyat válassz aki nem csak a puncidért van veled.

2016. aug. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ideje gyűlöletet, haragot táplálni iránta. Tagadod, hogy érzel valamit iránta. Minél előbb beletörődsz, hogy bizony nem volt teljesen közömbös, annál gyorsabban feldolgozhatod. Ha nem is szerelmet, de valamit érzel iránta. Felejtsd el, csúnyán kihasznált.
2016. aug. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam gyűlölni de nem ment és legszívesebben kitörölném az emlékezetemből és még a létezését is elfelejteném, de az sem megy.
2016. aug. 25. 10:42
 6/7 H_Vivien ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de Te csak a szexre kellettél neki mindvégig, Te pedig beleszerettél. Hiába mondod, hogy nem, nem vagy szerelmes, nekünk kamuzhatsz, de Magadnak ne, mert annál nincs rosszabb. Gondolkozz már kislány. Éjjel-nappal Ő jár a fejedben, sírsz miatta, semmit nem tudsz miatta csinálni, semmire nem tudsz koncentrálni, szerinted ez mi? Ez már régen nem szex, ez bizony a Részedről olyan piszkosul szerelem, hogy kiszúrja mindenki szemét, csak a Tiédet nem.

Azalapján, amiket leírtál azon sem lepődnék meg, ha mindvégig lett volna valakije, egy fix, Rád pedig most únt Rád és lépett. Idővel megtanulod kiszűrni az ilyeneket, ezen pedig lépj túl. Nem betegszel bele, legalábbis a szerelmi csalódásba nem, max. a nyakig érő önsajnálatba, amit most csinálsz. Olvass könyvet, Dr. Csernus Imre: A nő. Ajánlom figyelmedbe, jót fog tenni ;)

2016. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy csak szexre kellettem, sőt mindvégig tudtam is. Jelenleg a legfőbb problémám ezzel az egésszel az hogy még ki sem kell nyitnom a könyvem, csak kezembe kell vegyem hogy neki üljek tanulni és máris eszembe jutnak dolgok, így tanulás helyett csak szomorkodom, és ezen sürgősen változtatnom kellene, mert így meg fogok bukni, de önerőből eddig nem ment, vagy nem csináltam jól, nem tudom.
2016. aug. 25. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!