Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nős pasi rám hajtott, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős pasi rám hajtott, én elhajtottam, majd visszament a nejéhez, de hogy-hogy?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen történt. Van egy nős csávó aki rám hajtott, elkezdett egy közösségi oldalon írkálni.

Az még gázabbá teszi a helyzetet, hogy a felesége is itt dolgozik.


A profiljaik pedig tele vannak a boldog családi, nyaralásos, közös programos fotókkal ''így szeretlek, úgy szeretlek''.


Elutasítottam, mondtam nem kezdek nős emberekkel, és ő is itt dolgozik.


Írta nincsenek együtt, külön vannak, csak még nem költözött el, a vendégszobában alszik, vár míg kap támogatást államtól elköltözhessen a gyerekeivel (két kiskorú gyereke van az előző házasságából, közös nincs), a feleségéé ház.


Azt adta elő, a neje alkeszes, megütötte az ő 10 éves kislányát, nem akar többé vele lenni.


Kérte hadd menjen fel hozzám, meg akar ismerni, ő mindig is vonzódott hozzám, csak a neje miatt nem lehetett.

De most nincsenek együtt, és azzal randizik akivel akar.

Mondta bármi lehet köztünk, akár kapcsolat is.


Végleg elküldtem. Sántított nekem az egész sztori, nem hittem el semmit. Nem is az esetem, nem szimpi, és nem akarok bonyodalmakat egy nős pasival.


Azóta nem is köszön.


2 hónappal később mondtam egy közös ismerősünknek, azt mondta hogy tényleg külön vannak, de úgy tudja visszament az első feleségéhez.


De nemrég láttam közösségi oldalon (hosszú ideje nem posztolgattak), új nyaralós képek külföldön a mostani nejével, csávó oda írta ''szeretlek bébi''.


Ha tényleg külön voltak egy ideig, tuti mostanra kibékült vele.


A csávó 45 éves (de többnek néz ki), a neje hasonló korú lehet, 3 éve vannak együtt.


Én hiszem, hogy aki ki akar lépni egy rossz kapcsolatból/házasságból, az ki is fog.

És számomra hihetetlen, ennyi idősen valakinek nincs tartaléka ahhoz, hogy elköltözzön.


Talán ennyire nem talált senkit, azért ment vissza a nejéhez?


Ti mit gondoltok?


Én 27/N.



2022. febr. 6. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd ráhajt másra...
2022. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak kamuzott, hogy megbaszhasson.
2022. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Ha jól kinéző hölgy vagy, akkor én vagyok az embered nem ő.
2022. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
A boldog házasság alapja a gyakori szex másokkal.
2022. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Szexelni akart, és lehazudta érte az eget is.

Mivel ezeknek fantáziája nem nagyon van, szerintem a legvalószínűbb az hogy ő iszik és ő veri a gyereket.

2022. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Aki elképzeli ezeket a szitukat, azoknak se sok a fantáziája szerintem
2022. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem akart ő kilépni, csak kevesebbnek érzi magát mint az asszony, ezért jól jött volna neki egy egó löket. Tipikus patkány. Fikázom a feleségem, ezzel én több leszek. Általában akinek nagyobb a szája a másikról, nem azzal van a probléma.
2022. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Azzal van a probléma *
2022. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Jól tetted hogy elzavartad. Júúúj de sablon a már nem vagyunk efyütt, de nem tudok elköltözni szöveg, az ósszes házas vén trotty ezt kamuzza ha dugni akar 🤦🏻‍♀️
2022. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Istenem... nem akarja megoldani a lakhatását.

A 2 gyerekkel akar hozzád költözni...

Ez egy ilyen nőkre ráköltöző...

2022. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!