Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit?

Figyelt kérdés

Ha egy házas nö fotóit egy pasi, aki a barati körében van, nem a ferje, nem rokona, a posztolásait folyton szívezi, konkretan a szelfiket, amiket a nö tesz ki magaról, es a nö is szívezi a pasi szelfiét

A férje nagyon hosszú gyeplöre ereszti, nem érdekli az ilyesmi



2021. szept. 26. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Én amikor felköszöntöttek ismerősök a fb-n, mindenkijét beszíveztem. Közeli barát köszöntését és olyanét is akit alig ismerek.


Na pont ennyi jelentősége van. Semmi.

2021. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem felköszöntes volt, hanem egymas szelfije
2021. szept. 26. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező, elsőre is értettem.


Ez csak egy példa volt a saját életemből, amivel érzékeltetni akartam hogy mennyire jelentéktelen.

2021. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ez semmit nem jelent.
2021. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Persze, persze, semmit nem jelent... hát hogyne.

Azért ha csak egymás képeit szivecskézik, és nem mindenkiét, akkor figyelj oda jobban. Mielőtt azt veszed észre, hogy mindenki téged hülyéz, amiért észre se vetted, hogy megcsalnak.

2021. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Most azt miert kell lepontozni aki nem tartja a fb-it mérvadónak? Ez tök szubjektív.
2021. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!