Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nős pasi rám hajtott, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős pasi rám hajtott, én elhajtottam, majd visszament a nejéhez, de hogy-hogy?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen történt. Van egy nős csávó aki rám hajtott, elkezdett egy közösségi oldalon írkálni.

Az még gázabbá teszi a helyzetet, hogy a felesége is itt dolgozik.


A profiljaik pedig tele vannak a boldog családi, nyaralásos, közös programos fotókkal ''így szeretlek, úgy szeretlek''.


Elutasítottam, mondtam nem kezdek nős emberekkel, és ő is itt dolgozik.


Írta nincsenek együtt, külön vannak, csak még nem költözött el, a vendégszobában alszik, vár míg kap támogatást államtól elköltözhessen a gyerekeivel (két kiskorú gyereke van az előző házasságából, közös nincs), a feleségéé ház.


Azt adta elő, a neje alkeszes, megütötte az ő 10 éves kislányát, nem akar többé vele lenni.


Kérte hadd menjen fel hozzám, meg akar ismerni, ő mindig is vonzódott hozzám, csak a neje miatt nem lehetett.

De most nincsenek együtt, és azzal randizik akivel akar.

Mondta bármi lehet köztünk, akár kapcsolat is.


Végleg elküldtem. Sántított nekem az egész sztori, nem hittem el semmit. Nem is az esetem, nem szimpi, és nem akarok bonyodalmakat egy nős pasival.


Azóta nem is köszön.


2 hónappal később mondtam egy közös ismerősünknek, azt mondta hogy tényleg külön vannak, de úgy tudja visszament az első feleségéhez.


De nemrég láttam közösségi oldalon (hosszú ideje nem posztolgattak), új nyaralós képek külföldön a mostani nejével, csávó oda írta ''szeretlek bébi''.


Ha tényleg külön voltak egy ideig, tuti mostanra kibékült vele.


A csávó 45 éves (de többnek néz ki), a neje hasonló korú lehet, 3 éve vannak együtt.


Én hiszem, hogy aki ki akar lépni egy rossz kapcsolatból/házasságból, az ki is fog.

És számomra hihetetlen, ennyi idősen valakinek nincs tartaléka ahhoz, hogy elköltözzön.


Talán ennyire nem talált senkit, azért ment vissza a nejéhez?


Ti mit gondoltok?


Én 27/N.



2022. febr. 6. 11:28
1 2
 11/14 Noren1989 ***** válasza:
89%
Hős vagy a szememben.
2022. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
12 mert jól meg van egyedül? Mert nem megválasztja kivel jönne össze? Mert nem jön össze minden jött-menttel? Mert jobb egyedül mint egy sz.r kapcsolatban? Számos oka lehet, azt se mondta, hogy más nem próbálkozik
2022. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
Én azt gondolom, hogy ha végleg elküldted, mert sántított a sztori, nem hittél el semmit, nem is az eseted, nem szimpi, és nem akarsz bonyodalmakat egy nős pasival, mit foglalkozol vele még hónapokkal is később, s írsz ide egy teleregényt, hogy mekkora lúzer. Ne nézegesd a közösségi oldalon a nyaralós képeket (megjegyzem február van) és nyugtod lesz. Miért hiszed, hogy ki tud lépni egy kapcsolatból valaki, (ha akar) ha Te, a gondolatától sem tudsz szabadulni?
2022. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13

Hatalmasat tévedsz.

Ez egy oldal, ahova kérdéseket lehet kiírni, nem te döntöd el miről, hanem a moderátorok.


Nem azért foglalkozom vele, mert ez a csávó annyira érdekelne.


Nagyon sok nős vagy kapcsolatban lévő pasi hajtott már rám melóhelyről, társaságból, közösségi oldalról.


Ez a ''nem vagyunk együtt de nem tudok elköltözni'' szöveg új volt (sok ürügyet hallottam már).


Voltak sejtéseim, hogy talán full kamu volt az egész amit előadott, és csak ''azt'' akarta, vagy nem is a neje hanem ő alkeszes.


De az is eszembe jutott, azért akart feljönni hozzám hogy megnézze hol lakom és ide költözzon gyerekeivel.


Kíváncsi voltam, másnak milyen gondolatai, tapasztalatai vannak, esetleg volt-e hasonló esete, jók-e a sejtéseim.


''mit foglalkozol vele még hónapokkal is később, s írsz ide egy teleregényt, hogy mekkora lúzer. Ne nézegesd a közösségi oldalon a nyaralós képeket (megjegyzem február van) és nyugtod lesz. Miért hiszed, hogy ki tud lépni egy kapcsolatból valaki, (ha akar) ha Te, a gondolatától sem tudsz szabadulni?''


Honnan tudod, mikor történt? És az miért lényeges hogy most Február van?

Rohadtul lényegtelen, mikor történt, és milyen hónap van most.

Amúgy elárulom, a legutóbbi külföldi nyaralós képeit idén Januárban osztotta meg, egyikük szülinapja volt és ez alkalomból mentek (ki mondta hogy csak nyáron, szezonban lehet? Akármikor nem lehet?).


Nem szoktam mindig nézegetni, kíváncsi voltam, mennyire igaz hogy külön vannak-e és ha igen visszamegy-e hozzá, jól sejtettem-e valami nem kerek vele kapcsolatban.


Ez csak megerősített abban, a pasik nagy részének (főleg foglaltaknak) nem szabad hinni.


Szerintem akár kezdtem volna vele akár nem, ha külön is voltak vele maradt volna.


Ezt az időszakot akarta kihasználni, hogy épp rosszban vannak és találkozik velem.


Attól még, hogy szerinted nem kéne foglalkozni vele, magyarán szőnyeg alá söpörni, a probléma létezik, és igenis foglalkozni kell vele.


Vannak olyan fiatal, naiv lányok akik bedőlnek ezeknek a hülye szövegeknek és ezek a szemét ígérgetős nős pasik átverik őket.


És vannak feleségek, akik nem sejtik, hogy a férjük hazudozik róluk más lányoknak hogy ágyba vigyék őket (lehet semmi nem volt igaz ebből, és gyanútlanul él mellette).


Ha ezzel segítettem valakinek, hasonló esettel találkozik, akár egyedülállóként, akár házas nőként, talán körültekintőbb lesz.


Bírom ezt a ''mit foglalkozol vele a gondolatától se tudsz szabadulni''. Igenis felháborít, ha randizni is akart rögtön hozzám akart feljönni (nem az hogy elvisz valahova), és ilyen hülyeségekkel tömte a fejemet.


Lehetséges írogat (valószínű) más lányoknak akiket átver és a nejét is rászedi.


Arra a jelenségre is fel akartam hívni a figyelmet, hogy vannak (bár én fiatalabb, egyedülálló pasiknál láttam) pasik akik tényleg nőről nőre költöznek.

Azért jönnek össze egy nővel mert lakása vagy háza van, addig marad ameddig neki jó, aztán tovább áll és költözik máshoz ha számára már nem jó és jobb lehetőség jön.


Ha meg fárasztó ''regényt'' olvasni (rövidebben nem lehetett), akkor minek szólsz hozzá? Minek olvasod végig?


Akkor lapozz tovább, és ne írkálj ide.

2022. febr. 20. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!