Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem munkahelyi jegyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem munkahelyi jegyzet füzetébe kolleganője idézeteket írogatott Az élet nem habos torta, a változatosság gyönyörködtet, nem akarásnak nyögés a vége. Kérdésemre miért írhatta ezeket a válasz az, hogy nem tudja fogalma sincs. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 10:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 A kérdező kommentje:
Hát igen én is így érzem. Tanácstalan vagyok van 2 gyerekünk. 25 éve együtt. Nagyon rosszba vagyunk nem tudom megemészteni, hogy vmit elhallgat. Minden nap veszekszünk.Úgy érzem fontosabb neki mint mi.
2022. febr. 10. 11:37
 22/78 anonim ***** válasza:
95%

Volt már a 25 év alatt ilyen jellegű problémátok?


Miért érzed azt, hogy fontosabb neki a másik nő, mint ti? Vannak már jelek is, amik erre utalnak?


A házasságotok azóta ilyen rossz és veszekedésekkel teli, mióta képbe került a nő?

2022. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem továbbra is egyértelmű:

- ha zavarja, tesz ellene, leállítja

- ha nem állítja le, akkor nyilván tetszik neki a csaj rajongása (ettől még nem biztos hogy történt köztük bármi, de lehetséges)

2022. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 A kérdező kommentje:
Ilyen még nem volt. Mondjuk be kell valjam, hogy borzasztóan féltékeny tipus vagyok. Sokáig van a munkahelyén és még itthonról is dolgozik. 5 hónapja nem voltunk együtt. Telefonjába nem nézhetek bele mondjuk régebben sem.
2022. febr. 10. 11:43
 25/78 anonim ***** válasza:
100%
Lehet volt köztük legalább flörtölgetés. De szerintem itt komolyan csak a csaj akar valamit, a férjednek játszadozás volt.
2022. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
94%

#25 ☹


Én inkább nem írok több választ, mert szerintem itt már minden egyértelművé vált. Kitartást!

2022. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 A kérdező kommentje:
Lehet.Nem talál magának a saját korosztályába. De szar úgy várni mindennap haza, hogy tudom vmit eltitkol. Nem tudok így tündi bündi lenni sajnos. Nem megy. Ha bevallaná mi volt vagy van az jobb lenne mert így olyan érzésem van, hogy bármi lehet.
2022. febr. 10. 11:49
 28/78 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezen nem fogsz túllendülni, amíg nem beszéltek róla! Ha pedig végképp nem hajlandó beszélni, akkor sajnos nyomozni kell. Nem szép dolog, de ha nem ad rá más lehetőséget, akkor ez marad.
2022. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Nyomozgatok de már én érzem pranoiasnak magam.
2022. febr. 10. 11:53
 30/78 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy 5 hónapja nem voltatok együtt, miért van? Te nem engeded magadhoz közel vagy ő nem közeledik?
2022. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!