Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem munkahelyi jegyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem munkahelyi jegyzet füzetébe kolleganője idézeteket írogatott Az élet nem habos torta, a változatosság gyönyörködtet, nem akarásnak nyögés a vége. Kérdésemre miért írhatta ezeket a válasz az, hogy nem tudja fogalma sincs. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 10:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de nekem is olyan érzésem van az utóbbi tömör kommentjeid alapján, hogy csak tusolni akarod a kérdést, már megbántad, hogy itt van, hogy még mindig érdeklődünk.
2022. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 A kérdező kommentje:

Nem bántam meg, hogy kint van. Sok komment jött rá. Volt olyan valóban ami sok és gusztustalan volt már nekem..... Homokba nem dugtam a fejem. Sőt folyton gyanúsítom agyalok sajnos elég paranoiás vagyok alapból. Ez nem viszi előre a dolgokat bármi is van.

Úgy érzem hinnem kell a férjemnek. Azt gondolom fontosak vagyunk neki annyira, hogy nem csap be. Nem gondolhatom komolyan, hogy egy 20 évvel fiatalabb fontosabb neki mint a családja.

2022. márc. 17. 16:30
 73/78 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a férjem mondta, hogy valószínű kicsit zakkant a csaj.
2022. márc. 17. 17:15
 74/78 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én sok olyan történetet láttam, ahol a férj otthon úgy adta elő a dolgokat, ahogy neki kedvezett. Nyilván nem fogja azt mondani, hogy "igen drágám, van köztünk valami" Illetve, ha mindenkinek a családja fontosabb lenne, senki nem tartana szeretőt.


Én nem azt akarom beléd beszélni, hogy tuti megcsal, mert ezt csak ő tudhatja, de tényleg picit olyan, mintha inkább nem akarnád látni a valóságot.

2022. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 A kérdező kommentje:
De a valóságot akarom látni.
2022. márc. 18. 14:10
 76/78 A kérdező kommentje:
Na, jó ezekből a kommentekből van elegem. Ő azt mondja nincs senkije. Én próbálom elhinni a a paranoiám mellett. Nem olyan ember amúgy aki a gyerekeinek is hazudna. Fogadjak fel magánnyomozót? 🤣
2022. márc. 18. 14:25
 77/78 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező, ne törődj az itteni kommentekkel, ne hagyd magad eltántorítani. Amíg a férjed hazajár időben, és otthon sem mással chatelget, tehát semmi jelét nem látod problémának, addig legyél nyugodtan. Addig még ha van is valami, biztos nem komoly. Hisz amíg nem tőletek vesz el akár egy percet is, addig ti vagytok a legfontosabbak. Addig csak játék neki, ha van egyáltalán valami.

Ez a bejegyzés is...nem a férjed írta, hanem a kiscsaj. Ami ha utal is valamire, akkor arra, hogy nem akarja beadni a férjed a derekát.

2022. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 A kérdező kommentje:
Köszi!Jelenleg az ilyen bejegyzések hasznosabbak számomra. 😊
2022. márc. 18. 14:59
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!