Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem munkahelyi jegyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem munkahelyi jegyzet füzetébe kolleganője idézeteket írogatott Az élet nem habos torta, a változatosság gyönyörködtet, nem akarásnak nyögés a vége. Kérdésemre miért írhatta ezeket a válasz az, hogy nem tudja fogalma sincs. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 10:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
87%

Ki akar vele kezdeni. Ez lehet csupán egotuning is a csaj részéről, de nyomulás is.


A pasik meg állandoan a hülyét játszák ilyenkor meg a hó't ártatlant, de utálom.

2022. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
100%
Eleve totál paraszt dolognak tartom, hogy valaki egy másik ember jegyzetfüzetébe beleírogat. Még akkor sem csináltam ilyet, mikor már szinte baráti kapcsolatban voltunk a kollégákkal 10 év közös munka után. Nőként pláne nem írnék és főleg nem ilyen idézeteket, de ez én vagyok. Lehet, mások sokkal lazábbak, de nekem ez már a gyanús szint.
2022. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
91%
Ócska liba a kolleganő.
2022. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt nem tudom, de ha bárki az én jegyzetfüzetembe írogatna, az biztos hogy eltörném a kezét, pedig béketűrő ember vagyok. :D


Amúgy bármi lehetséges, lehet hogy viszonyuk van, lehet hogy kattant a nő és kéretlenül zaklatja a férjed. Utóbbit szerintem a főnöküknek vagy a munkaügyön tudja jelezni. Ha nem teszi, akkor nem zavarja.

2022. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
90%
A nő egy lotyó, na de a férjed miért is engedte neki, hogy irogasson a füzetébe?
2022. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:
Hát ezaz? Mit tegyek? A férjem tagad. 3 hete folyamatosan. 2 gyerekünk van. 25 éve vagyunk együtt. A csaj 25.
2022. febr. 10. 11:08
 7/78 anonim ***** válasza:
100%

"A férjem tagad."

Mit tagad pontosan?

2022. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyébként hogy derült ki? Haza szokta vinni a füzetet és megláttad?


Ez a három mondat egyébként nem idézet, hanem közmondás, méghozzá eléggé beszédes közmondások, ha egymás után elolvasod őket. Általában nem szoktam az ördögöt a falra festeni, de biztos jó oka volt rá, hogy pont ezeket véste bele a füzetbe...

2022. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:
Tagadja, hogy lenne köztük vmi.
2022. febr. 10. 11:13
 10/78 anonim ***** válasza:
100%

#10

Akkor állítása szerint gondolom csak a nő kattant rá és ő mászna. Rendben.

Mit tett hogy leállítsa? Elbeszélgetett vele? Ha az nem működött, hányszor jelezte a főnöknek?

2022. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!