Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem munkahelyi jegyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem munkahelyi jegyzet füzetébe kolleganője idézeteket írogatott Az élet nem habos torta, a változatosság gyönyörködtet, nem akarásnak nyögés a vége. Kérdésemre miért írhatta ezeket a válasz az, hogy nem tudja fogalma sincs. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 10:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
100%

Az baj a ha a férj tagad... én biztos megkérném látogassuk meg családostól a munkatársát... és ott előttünk mondja szépen meg neki hogy írogasson a seggére....

bemutatva a gyerekeket is, garantáltan lekopik.

2022. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy közmondás. Amit idézetként írt. Igen erre én is rájöttem, hogy lehet vmi jelentősége. Kösz i segítséget
2022. febr. 10. 11:19
 13/78 anonim ***** válasza:
81%

#12


Miért kopna le, ha bátorítást kap a férjtől? Gondolom, nem légből kapott gondolat volt, hogy elkezdett írogatni a füzetbe, főleg ilyen dolgokat.

Ha nem is történt megcsalás, szinte biztosra vehető, hogy flört van.

2022. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 A kérdező kommentje:
Nem mond igazából semmit róla. Csak azt, hogy nincs köze hozzá.
2022. febr. 10. 11:23
 15/78 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, nem azért írtam, hogy közmondás, hogy okoskodjak, hanem mert idézet és közmondás között az a nagy különbség (legalábbis szerintem) hogy idézetet akkor írok másnak, ha pl. rossz napja van és kicsit a kedvében szeretnék járni.


Viszont a "nem akarásnak nyögés a vége" nálam kicsit olyan jellegű, mintha utalni akarna valamire. Ne legyen igazam, de az első gondolatom az volt, hogy így akarja zsarolni. Tegyük fel, hogy volt köztük valami és a nő többet akar, de a férjed nem és nekiállt azzal zsarolni, hogy ha nem lép ki a házasságból, akkor komolyabb lépésre fogja elszánni magát, hogy megszerezze a férjed.

2022. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
100%

12# miért lenne ez bátorítás ha elküldi? Lehet egyedül nem tudja hogy fogalmazza meg, de az is lehet hogy tetszik neki a helyzet.. ezt mindenesetre át kellene rágniuk...

Mi kapcsolatunkban is volt hasonló és ezzel állt le a kiscsaj.. ezért írtam ezt. Egy huszonéves nem fogja fel máshogy.. onnan tudom hogy én is ebbe a korosztályba tartozok...

2022. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
26%
szinte biztos hogy le fognak feküdni, ha már eddig még nem tették meg
2022. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
6%
14###
2022. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mond igazából semmit róla. Csak azt, hogy nincs köze hozzá."


Ez jó! Tehát azt próbálja veled elhitetni, hogy nulla kommunikáció van köztük és a csaj csak úgy ilyeneket írogat a füzetébe? Hát ez nekem innentől fogva lenne igazán gyanús.


Lehet, én gondolkodom másképp, de ha férfi lennék és a feleségem megkérdezné, hogy mik ezek a firkák, de nem lenne oka a féltékenységre, akkor azt mondanám, hogy: "Nézd drágám, ez egy kedves kis kollegina, aki jófejségből írogat, munkakapcsolat van köztünk, semmi egyéb, nincs okod aggódni, mert szeretlek és te vagy a legfontosabb számomra!" - Persze akár hazudni is lehet ilyen szépeket, de a hallgatás mindennél rosszabb egy ilyen helyzetben.

2022. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 A kérdező kommentje:
Hát ettől nem lettem nyugodtabb
2022. febr. 10. 11:31
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!