Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen formában vetted fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen formában vetted fel a férjed nevét?

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 17:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%

En igy venném fel hogy xy né és a keresztnevem

Tesom párja vez neve kőtőjel saját vez név és utána a keresztnév

2022. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
Sehogy. Gyerekkorom óta tudom, hogy ha a világ legszebb neve lett volna az övé, akkor is ragaszkodom a sajátomhoz.
2022. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%
Ő vezetékneve és az én keresztnevem. De már elváltunk, a férjezett nevem viszont maradt. A következő házasságomban át fogom venni a második férjem vezetéknevét az elsőé helyett.
2022. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy. Van saját nevem.
2022. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
55%

Aki regen Kis Lajosne, majd kesobb Kisne Nagy Ildiko volt, az ma a Kis-Nagy Ildiko. Egyszercsak mindenki igy viseli a nevet, ugyhogy az a szempont, hogy modernebb, ne proli legyen, az kilove.

En a sajat nevemet viseltem, viselnem, de uj utlevelnel a ferjem nevet vettem fel, mivel az o orszagaban elek, es ugyis rosszul ejtenek ki a nevem. Egyszeruen nem ereztem jonak, hogy a sajat nevem is elvesziti a jelleget, ugyhogy a ferjem nevet, foleg, hogy az aposom imadtam, es orulok, hogy az o csaladjukba kerultem.

2022. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%
Úgy mint Kovácsné Kis Júlia. A férjem akarta, én csak belementem. De már nagyon bánom, főleg hogy válunk. Ha ujra férjhez megyek, nem veszem fel az övét semmilyen formában sem
2022. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
Felvettem a férjem nevét. Vagyok annyira intelligens, hogy felfogom, ezzel nem a személyiségét adja fel az ember. A normálisabbja legalábbis.
2022. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
Szerettem volna a teljes nevét felvenni de az sajnos foglalt volt az exe hordta .így az ő vezeték neve+né a saját vezeték+keresztnév
2022. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
37%
Sehogy. Minek kellene felvenni?
2022. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Párom kötőjellel tervezi
2022. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!