Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok vagy hosszú ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok vagy hosszú ideje párkapcsolatban élők, nagy vonalakban tudnátok mesélni hullámvölgyeket, amin a párotokkal együtt felülkerekedtetek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, mit kellene mesélni róla. A hullámvölgyeink mögött nem volt konkrét ok, egyszerűen volt időszak, mikor mindent szarnak éreztünk, egymást is és kicsit befordultunk magunkba. Aztán tudatosan nyitottunk egymás felé és megbeszéltük az érzéseinket és tudatosan kimásztunk a gödörből.


Ilyet egyedülállóként is átéltem, vannak időszakok, mikor nagyon nem megy az élet és kezd begyűrűzni egy olyan érzés, hogy most azonnal itthagyok mindent és mindenkit, mert semmi értelme. Aztán eltelik pár nap, hét, majd visszatérek az életbe. Párkapcsolatban is van ilyen mindkét oldalról, csak itt arra kell figyelni, hogy ne menjen rá, míg egyedülállóként max a baráti kapcsolataimat és az egészségemet féltem.

2022. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Hát nálunk ami hullámvölgy volt valaha, az sosem a kapcsolaton vagy a személyiségünkön belülről eredt. Mindig külső hatások voltak. A legdurvább az volt, amikor 3 hónap leforgása alatt: meghalt apukám, elvesztettem a munkám, az albérletből kidobtak minket és közben az autó is tönkrement. Anyagi szempontból az nagyon durva mélypont volt, fél évvel az esküvőnk előtt, amikor pont nem tudtunk olyan szabadon mozogni a megtakarításainkkal, így anyósomhoz kellett költöznünk, aki amúgy jó fej meg cuki meg imádom, de nyilván egy házasodni vágyó fiatal pár nem éppen az anyósa házába kívánkozik.

Na, de túléltük, támogattuk egymást és tudtuk, hogy ha egymáson is töltjük ki a feszültséget meg a haragunkat, az nem azért van, mert a másik lenne a hibás. Ezt mindig meg is beszéltük, egyébként, sosem feküdtünk le haraggal aludni. Ami jó szokásunkat azóta is tartjuk, egyébként :)

2022. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nevelő válasza:
50%

17 ève vagyunk együtt hullámvölgyek kitartottunk egymás mellett de most már teljesen kihűlt a kapcsolatunk.

41 vagyok ő49. Nem kívánja a szexet. Szerintem megcsalt.

Èn vallni szeretnék új kapcsolatot új èletet szerelmet .

2022. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy sok éven keresztül tartó hullámvölgy volt. Páromnak és nekem is volt időszakunk, mikor saját belső problémánk volt, ami kihatott a házasságunkra.És a kettő egy időben keresztezte is egymást. Ez volt a legmélyebb időszak.
2022. márc. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

5. és 7. évi hulámvölgy. 7.-ben 2x majdnem szakítottunk. Szexuális életünk évek óta gyengébb.


Felülkerekedtünk valahogy mégis, és szeretjük is egymást, ha nem is lobog legtöbbször a szenvedélyes szerelem, hanem a mély szeretet van.

2022. márc. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leginkább külső okokból voltak hullámvölgyeink, pl. hozzátartozó halála, vagy betegség miatti átmeneti nehézségek.
2022. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az apja halalaba beletort a bicskam.. vagyis mindkettonke..
2022. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!