Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 15 éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éve vagyunk együtt a férjemmel ,probléma itt kezdődik mindig csak én kezdeményezem az együttlétet. Szerencsém van talán egy hónapban egyszer ,max kétszer sikerrel járok . Mit tudnék még tenni?

Figyelt kérdés

Próbáltam többször beszélni vele,válasza nagyon szeret,de sokszor fáradt.Szinte mindig elalszik .

Én 37,Ő 40.

Nagyon kezdek belefáradni.🙁


2021. dec. 29. 17:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mit dolgozik, te mit dolgozol és főleg mennyi időt töltötök ott? Mert ha ilyen 8 óránál többet, akkor naná, hogy csak aludni tudtok majd, mivel az már a kínzás kategóriája.


Mi a maradék idő eltöltésének módja?


Alkataitok (lehet cukorbeteg vagy impotens a figura), szokásaitok?

2021. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%

15 év...


Te ennéd 1:1 ugyanazt a kaját, 15 évig?

2021. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Én műkörmös ,pedikűrös vagyok.Ő burkoló .

Otthon ülő típus nehéz kimozdítani.😞

2021. dec. 29. 18:16
 4/24 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti.😀

Igen én ugyanazt eszem,vagy csak enném.😅

2021. dec. 29. 18:18
 5/24 anonim ***** válasza:
38%

15 év után nincsenek csodák.

Ne is várd.

Tudod mi lenne a megoldás.

2021. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Szabadságai alatt, nyaralás alatt, mi a helyzet? Hétvégén délután? Olyankor is ezt mondja?


#2 Túl nagy általánosítás. Van akik 20+ éven keresztül is eszik ugyanazt. Oké, olyankor már igen megszokott íz, de még mindig jóleső.


Tehát nem lehet feltétlen a hosszú időre vissza vezetni az ilyen problémát.

2021. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez van, csak én vagyok a férfi. Egyébként minden 2-ik házasságban romokban van a szexualitás, csak erről kifelé mélyen hallgat mindenki.
2022. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
próbáld meg reggel. Nálunk is reggel sokkal aktívabb, este sokszor már fáradtak vagyunk. Esetleg közösen felnőttfilm nézése beindíthatja....
2022. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

8. A tanácsod nagyon frankó lenne mondjuk olyan huszonéveseknél. A házasságban elnaradó szexet már semmi sem hozza vissza. Tudom sz*rul hangzik, de ez a vége az összes próbálkozásnak. Csak az idejét vesztegeti az ember.


Nézzük a lényeget! A szex jó dolog. Aki ezt nem akarja, azzal még is mit lehet kezdeni? Annyira megalázó amikor az aktív fél teper, majd kap egy kis alamizsnát.

2022. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Túl nagy általánosítás. Van akik 20+ éven keresztül is eszik ugyanazt. Oké, olyankor már igen megszokott íz, de még mindig jóleső."

jó, hát van az a típus, akinek húsz éven át kielégítő volt esti programként a barátok köztöt nézni

2022. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!