Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lehet a férjem teória...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet a férjem teória függő házasság előtt?

Figyelt kérdés

A férjem nagy teória függő, és szinte minden olyan dolgot betart amit az interneten olvasott. Legyen ez a tilos 10 napig fürdeni házasság előtt, a lagziig mindig nem ágyba kell mennem vele és még rengeteg más. Már nagyon unom ezt, és már válással is fenyegetőztem de ő ugyan olyan megszálottan csinálta ezeket a dolgokat. Lehetséges hogy ennyire izgul házasság és lagzi miatt hogy semmit nem akar elrontani? És nem viccelek, 8 nap múlva lagzi, és már 2 napja egy porcikáját sem hajlandó megmosni...

Mi tévő legyek? Elváljak? :(


2022. márc. 11. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez most vagy "Jó ebédhez szól a trollkodás" vagy egy újabb remek házasság kezdete, úgyis olyan kevés van, ami szar ^^
2022. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami hiba van a rendszerben. Hogy lehet már a férjed, ha még csak most lesz az esküvő. Illetve nem egyszerűbb hozzá se menni, mint elválni?
2022. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez vagy egy kis trollkodás, vagy egy nagyon elcseszett házasság lesz.
2022. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen válj el!
2022. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az emberei akkor fuggnek rá baromságokra amikor tul sok a kapacitásuk pl nem dolgozik sokat van otthon egyedul, vagy munkában nincs kihasználva az osszes kapacitása, nincs lekotve rendesen az agya, olyankor az emberek ezt az űrt informaciohiányt, próbáljak potolni


Tudom, mert en meg az ufokra kattantam rá de már függés szinten amikor magányos voltam.


Ugy erzem a párodnak ia informacioéhsége van ill kapacitása, csak baromságokra vetíti rá ahogy korábban en is

2022. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* Adj neki szellemi munkát folyamatosan pl agyaljon hova mentek nyaralni szervezze le, vagy tanuljon bókerkedni vagy akármi.
2022. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy ezek babonák, nem teóriák. Aztán el akarsz válni, amikor csak 8 nap múlva lesztek házasok? Több sebből vérző trollkérdés. Ha meg nem, akkor részvétem.
2022. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Troll!

Add be a bíróságon a válókeresetet 1 héttel a házasság előtt.

2022. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Troll vagy, és ez senkinek nem tűnik fel.


Jelentettem a kérdést.

2022. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerencse, hogy itt vagy 9-es, valóban senkinek nem tűnt fel, hogy troll kérdés. Kivéve annak az 5 embernek, aki szintén erre utalt, vagy konkrétan leírta.😂
2022. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!