Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjem a 17 évvel ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem a 17 évvel ezelőtti barátnőjével olykor üzenetet vált, az probléma?

Figyelt kérdés

Néha megbeszélik hogy van a család, mi újság stb. A férjem meg is akarta mutatni nekem a levélváltásukat mikor megpillantottam, de mondtam, hogy nem kell magyarázkodnia. Amit láttam belőle az tényleg teljesen ártalmatlan beszélgetés volt.

Viszont néhány nappal ezelőtt a férjem vele álmodott, még fiatalok voltak, a nő megcsalta és álmában ez nagyon rosszul esett neki. Elmesélte nekem ezt az álmát, de úgy gondolja, hogy igazából én voltam benne és miattam aggódott (ekkor egy hétig távol voltunk egymástól költözés miatt és mindkettőnket már nagyon megviselt a távolság). Csak az agya megtréfálta és a volt barátnője képében jelentem meg álmában.

A húgomnak ezt elmeséltem és szerinte elfogadhatatlan, hogy néha chatel ezzel a nővel. Tényleg aggódnom kellene emiatt?



2021. dec. 17. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak sima helyzetjelentés, hogy kivel mi van, szerintem teljesen felesleges.
2021. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

az agya megtréfálta és a volt barátnője képében jelentem meg álmában.


Hát persze. Nem olyan jó hogy beszélgetnek. Előbb utóbb nosztalgiáznak.a tudat alattiban ott a csaj, azért álmodott vele. Utána jön hogy lelkiznek aztán stb...

2021. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem jó!

Ha 5-10 évente, az más.

De ez az “olykor csetelnek” meg “ vele álmodtam” de te vagy az, hagyjuk már.

2021. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon kis őszinte és lelkiismeretes férjed van. Becsüld meg őt
2021. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
4# szerintem meg inkább túl magyarázza, gyanús.
2021. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges aggódnod.

Nehogy már a másik álmait is kontrollálni akarjuk :D

2021. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
A chat a gond, nem az álom. Áz álom tünet, hogy a fejébe jár a csaj.
2021. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Nekem ez így már sok lenne
2021. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincsen ezzel semmi gond, teljesen oszintenek tunik.

Az, hogy vele almodott pedig semmit nem jelent. Nekem tok random emberek jelennek meg az almaimban a multambol, pedig az eg egy adta vilagon semmit nem akarok toluk, sot, tobbukkel meg koszonoviszonyban sem vagyunk.

2021. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen ártalmatlan szituáció. Felesleges túlparázni meg hisztizni miatta.
2021. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!