Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nőknek miért fontos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért fontos az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Tényleg csicska aki letérdelve kéri meg a lány kezét?

Férfiak az eljegyzés nektek jelent bármit?



2022. ápr. 21. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Miért fontos? Nem tudom, nem vagyok nő. De ha tippelnem kéne, azért talán mert, ezzel felteszik az i-re a pontot. Ergő összekötik magukat, magas fokú bizalom és harmónia szükséges az ilyenhez.

Csicska? Miféle szöveg ez, szerintem szimplán tradícionális nincs azzal semmi gond.

Ha lesz olyan, lány, akinél érzem, hogy igen vele összejöhet a dolog, akkor miért ne?

2022. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem aztan nem fontos.
2022. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg oka lehet, mivel a nők nem egyformák. Biztonság, közös jövőbe vetett bizalom jele, komoly szándék kifejezése mások előtt, stb. Persze ezek akkor igazak, ha az eljegyzést házasság is követi.


Az, hogy valaki szeretne-e letérdelni, egyszerűen egyéni ízlés kérdése. Van, akinek ez jólesik, de van akinek nem. Ez semmilyen kapcsolatban nincs az ember jellemével, sem a kapcsolat minőségével.

2022. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Hogy nem szexre használják, meg nem az a cél hogy le legyen cserélve.
2022. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Aki nem tud leterdelni mert ex benne kisebbségi komplexusokat szül, inkabb az a csicska.
2022. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
*ez
2022. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Bezzeg a nők terdeljenek le oralnal. Szanalmas 🤣🤣
2022. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra - és nem a nők mint homogén halmaz számára - fontos volt az eljegyzés, mert az a kapcsolat egy magasabb státuszba emelése. Nem, nem a körítés fontos, sőt, még a letérdeléshez sem ragaszkodtam, és nem is posztoltam a Facebookra, tehát ezzel sem lehet "vádolni" hogy a social media hatására. Az volt a fontos hogy elhangozzon a "Hozám jössz feleségül? / Leszel a feleségem?" Kérdés. Érezni, hogy igen, ő velem képzeli el, szeretné ha a felesége lennék és ezt ki is meri nyilvánítani ezzel a kérdéssel. Maga a jegyes lét nem volt fontos, fél év múlva már házasok voltunk.

Megjegyzés: ha egy pasiban az kisebbségi érzéseket kelt ha le kell térdelnie a szeretett nő elé, akkor ott más baj is van. Erről ennyit. Nem attól leszel férfiasabb, hogy nem térdelsz le, és nem leszel kevésbé az, ha igen.

2022. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7. Azt csak a pronos hülye gyerekek akarják, akiknek emiatt ugye eleve nem lehet senkije.
2022. ápr. 21. 19:52
 10/12 anonim ***** válasza:
#5-ös válaszát nagyon adom! Telitalálat!
2022. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!