Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha 16 év (valóban) boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 16 év (valóban) boldog házasság után kiderül, hogy a partner a kapcsolat előtt *több tucat* férfit elégített ki orálisan az mennyire tekinthető válóoknak? Vagy ezt is csak túlreagálja a feleségem?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 09:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
74%

30

Szövegértési nehézségek... Az a durva, hogy én amúgy nem értek egyet veled, de legalább képes vagyok interpretálni a véleményedet - a 29-essel ellentétben, aki egyikünkét sem érti.

Hihetetlen, hogy egyesek enélkül osztják az észt, hogy egyáltalán tudnák, hogy a másik miről beszél. Nem kell egyetérteni, de az a minimum, hogy képes vagyok 2-5 soros magyar szövegeket értelmezni.

2022. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
41%
31 es, igen tènyleg ìgy van. Annyira szèpen lefordìtottàk magyarròl magyarra ami szerettem volna mondani, hogy ezt szebben nem is lehetett volna. Szàmomra ha nő csinalja az előny, ha fèrfi akkor pedig hànynom kell.
2022. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne főleg nem 16 év után
2022. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezért szoktam én nyílt lapokkal játszani.

Nyilván nem az első találkozón rohanom le ezzel a hölgyet, de még mielőtt ténylegesen járnánk, ezt is a tudtára szoktam adni. Eddig egyszer volt olyan, hogy emiatt otthagyott a csaj a búsba. Van ilyen. Még mindig jobb, mintha X év után tudja meg (eleve nem szeretek a szerelmem előtt titkolózni), és akkor jön a szakítás, válás, elhidegülés, miegymás. Jobb és tisztább ez így.

A többiek általában tök semlegesen fogadták, legfeljebb rákérdeztek, hogy barátnő mellett is szoktam-e pasizni (természetesen nem), de olyan is volt, akit ez kifejezetten beindított. Én amellett vagyok, hogy jó a szexuális szokásokat tisztázni még a kapcsolat elején.

2022. jún. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!