Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki nőként gyereket akar az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nőként gyereket akar az fel van készülve?

Figyelt kérdés

Tudjátok hogy ezzel tönkreteszitek a kapcsolatot?

Vagy nem is érdekel?

Nyilván onnantól nem fontos a férfi, pontosabban max akkor ha válni akar. Akkor azért két hétre összeszedik magukat.

Aztán minden megy tovább.



2022. máj. 20. 09:34
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

#9 nem látsz tovább a gyereket háta közepére sem kívánó, a saját gyerekére irigy ember szempontjánál. Igenis vannak férfiak, akik maguk is vágynak gyerekre, nem csak a nőjük erőszakoskodásának hatására csinálnak neki egyet (vagy szánalmasabb esetben többet). Inkább az a kérdés, hogy ha te nem ebbe a csoportba tartozol, akkor mégis mi a fszért vállaltál gyereket.

Persze, sajnáljunk téged, amiért anyu nem ér rá a farkadon pörögni, mert egy 0-24-ben üvöltő csecsemőt ugrál körbe egész nap. Ha nem gond, inkább a gyereket sajnálom, akinek úgy kell felnőnie, hogy a saját apja haragszik rá, amiért merészelt megszületni. Nem ő kérte, hogy csináld meg, hanem te döntöttél így, mint (állítólag) felelős, felnőtt ember.

2022. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
11. Én nem mondtam hogy a férfi nem akarja. Csak azt hogy senki nem közli vele hogy ö fogja megsz@pni, és mindig ö lesz a szemét. Ha bármit akar ö a gonosz mert pl csendre intette a gyereket két percre amíg meg akart beszélni valamit.
2022. máj. 20. 11:45
 13/40 anonim ***** válasza:
89%
#12 ez még mindig a te személyes párkapcsolati problémád, nem általános jelenség minden gyerekes pár életében.
2022. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, én csak azt nem értem mi a francokat hisztériáztok ti incelek folyton olyan dolgokon amikhez soha az életben nem lesz közötök? Mások párkapcsolataiban, házasságaiban és családi életeben vájkáltok és szánalmas teóriákat gyártotok róluk. Oké, savanyú a szőlő, de ennyire? Hogy másból se álljon az életetek mint abból hogy kényszeresen azt próbáljátok meg bizonygatni hogy tulajdonképpen a normális embereknek sokkal rosszabb mint nektek?
2022. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

14. Nem vagyok incel!!!!!!!!!!!!!

F@sz se hisz el ilyen hülyeségeket

Lapát áll :))))))))))))))))))))

Ha bárkinek mondó hogy nem akarsz gyerek rögtön megy a magyarázás hogy hát majd megbánod.

-Mert a gyerek születését azt nem lehet megbánni?

-Hát hogy lehet ilyet mondani?

2022. máj. 20. 11:53
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor húzzál gumit a farkadra. Van még kérdés?
2022. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
16. Én húzok nagyon szívesen! Csak senki ne próbálja nekem megmagyarázni hogy gyereket nevelni egy férfinak az olyan kellemes. Sokkal rosszabb mint amire számítanak akik bevállalják. Egyik nő se szol előre hogy le foglak sz@rni ha megvan a gyerek.
2022. máj. 20. 13:14
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a nők tudják, okoska?

Akkor tudod meg, hogy milyen, ha megszületett. Ismétlem, ne csinálj gyereket, nem vagy rá alkalmas. Nincs ezzel baj, egyre többen választják ezt az utat, ma már elfogadott.

2022. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
90%

"Csak senki ne próbálja nekem megmagyarázni hogy gyereket nevelni egy férfinak az olyan kellemes."


Mert a nőnek biztos leányálom éveken át nem aludni meg a szoptatás-pelenkázás-altatás háromszögbe beszűkülve élni bármi más élvezetes tevékenység helyett. Utána biztos még ahhoz lesz kedve, hogy a nagyságos úr kegyeit keresse.

2022. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

A férjem pl előbb cuppant rá a gyerek témára, mint én. Én házasság után még akartam adni magunknak egy évet, ő meg már babázni szeretne. Pedig tudja mivel jár egy gyerek, bölcsiben dolgozom, néha viszek haza rémhíreket is.


De ő már látott csecsemőt és foglalkozott is csecsemővel, kamasz korában ő sokat segített az nővérének aki depresszióba esett az ikerszülés után.


Egy házasságban meg annyira kiszámíthatatlan, hogy melyik félből mit vált ki egy gyerek. A bölcsin keresztűl sok különböző történettel találkoztam már.


Most is van 1 olyan gyerek akiknek az apukája van gyesen a kistesóval, plusz van egy felsős gyerek is, és rajongásig szereti a gyerekeit. Délután ő az első aki viszik a gyerekét, sokszor pénteken be sem hozza mert apás napot tartanak, van, hogy ebéd után elviszi, hogy otthon aludjon ő is a kistesóval. Reggel ők az utolsók, mert az apuka még megreggelizteti a gyerekeit, játszanak, biliztet stb.

Ezt csak azért mondom, mert pl sok anyuka úgy hozza be reggel 7-re a gyerekét, hogy a gyerek ejszakai pelenkában van, koszos, fésületlen stb.


Ez az apuka meg maradani akart a gyerekeivel, törődik, foglalkozik velük. Otthon mos, tereget, főzni nem tud, ezert rendel, de hétvégén anyuka főz ami elég a hét közepéig.

Ők így műkődnek jól.

2022. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!