Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki nőként gyereket akar az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nőként gyereket akar az fel van készülve?

Figyelt kérdés

Tudjátok hogy ezzel tönkreteszitek a kapcsolatot?

Vagy nem is érdekel?

Nyilván onnantól nem fontos a férfi, pontosabban max akkor ha válni akar. Akkor azért két hétre összeszedik magukat.

Aztán minden megy tovább.



2022. máj. 20. 09:34
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
87%

"rögtön megy a magyarázás, hogy hát majd megbánod."

Mi lenne, ha ezt azzal beszélnéd meg, aki "magyaráz"? Ahhoz már nem vagy elég tökös, hogy élőben oszd az észt? Szerintem mi itt hozzád se szóltunk. Én például rohadtul lesz.rom, hogy te megbánod-e.

"Egyik nő se szól előre, hogy le foglak sz@rni, ha megvan a gyerek." Mármint kinek kéne szólniuk? A saját párjuknak? Neked ahhoz mi közöd van??? Neked meg nem kell szólni, hisz te tudod, ugye😉

2022. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
77%

Nekem erre volt egy szuper módszerem, és teljesen jól bevált, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Első lépés, hogy megnéztem alaposan, kivel vállalok gyereket. A kérdezőhöz hasonló óriáscsecsemők, hisztikirályok, sóherek, macskajancsik, és társaik esélyt se kaptak. Olyan párt kerestem, aki alkalmas is az apaságra, és olyan jó genetikája, hogy attól spontán peteérésem van, ha rám mosolyog.

Semmilyen hátrányát nem tapasztaltam.

Minden nőtársamnak csak ajánlani tudom!

Esetleg a pasik gondjaira is megoldás lehet, ha nem csak az az életcél, hogy minden lyukba bedugják a farkuk, aztán lesnek, mint hal a szatyorból, hogy a sarki Szürke Gizike megfogta egy gyerekkel, és most nem tud ebből jól kijönni. 18 másodperc szex, aztán 18 év szopóka-nyalóka.

2022. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

22. Miért lesz automatikusan "ha nem csak az az életcél, hogy minden lyukba bedugják a farkuk" Ilyen minden férfi ha nem akar gyereket?

Nem kőtelező vállalni!

2022. máj. 20. 17:17
 24/40 anonim ***** válasza:
92%

Tudjuk, hogy nem, kisfiam. Te az a fajta vagy, aki egy életre leragadna egy nőnél, ha úgy gondoskodik rólad, mint anyukád, és úgy kefél, mint a tüzelő kutya.

Próbáljátok meg valahogy megérteni: nincs feltétel nélküli szeretet, egy férfiról csak akkor gondoskodunk úgy, mint anyukád, ha előtte megszüljük, mint anyukád.

2022. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
16%
Ne kérdezz itt ilyet, mert kiátkoznak
2022. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
25. Hát igen a gyerek az szent és csak jó lehet. Rossz nem. Rossz csak a férfi lehet.
2022. máj. 20. 20:45
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, 2 gyerekünk van. Nem ment tönkre a kapcsolatunk, és nem is értem úgy, hogy megszívtam volna. Ilyenkor mi van?
2022. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
27. Az esetek nagy többségében a nő megkattan és csak a gyerek érdeke létezik. Olyan hogy a párnak, vagy ne adj isten a férfinak is legyen érdeke nem lehetséges. Minden rossz ami nem a gyerek fényesre nyalása. Persze van amikor nem így alakul de az általános az ez. Sokan persze nem mernek erről beszélni. Mert a gyerekről negatívan beszélni őrdögtől való dolog.
2022. máj. 20. 21:59
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Az fel sem merült benned, hogy valamit te csinálsz rosszul?
2022. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
27 Glitch a Mátrixban, mert szerinte ilyen meg sem történhet :D
2022. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!