Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki nőként gyereket akar az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nőként gyereket akar az fel van készülve?

Figyelt kérdés

Tudjátok hogy ezzel tönkreteszitek a kapcsolatot?

Vagy nem is érdekel?

Nyilván onnantól nem fontos a férfi, pontosabban max akkor ha válni akar. Akkor azért két hétre összeszedik magukat.

Aztán minden megy tovább.



2022. máj. 20. 09:34
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
29. Mégis mit csak leírtam amit látok. Eszembe nem jutna ezt a poklot bevállalni.
2022. máj. 20. 22:15
 32/40 anonim ***** válasza:
92%
31 mivel azt a poklot se vállalja be senki ami a veled élést jelentené, így tulajdonképpen érthetetlen mit vergődsz a családalapításon és mások életén 🤷
2022. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező ebben a pokolban élni. Ezt általában tervezik, szeretnék, és választják az emberek. Igen, a férfiak is. Mert akad köztük olyan, aki túl lát a saját igényein, és ez mondjuk fontos összetevője az utódnemzésnek.
2022. máj. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

33. “ aki túl lát a saját igényein”

Helyette lemond róluk.


De még mindig keveritek a szezont a fazonnal.

Nem a gyerekkel van a probléma hanem a nőkkel akik sz@rnak a gyerek miatt a férfire.

Olyan nehéz felfogni hogy a nőknek is tenni kéne, azét hogy működjön a kapcsolat. Nyilván tisztelet a kivételnek, de az átlagos nem ez.

2022. máj. 21. 07:38
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a nőkkel probléma, ezt meg te próbáld megérteni. Majd ha lesz feleséged és gyermeked, és ez lesz a probléma, akkor tedd fel újra a kérdést, de mégis hogy gondolod, hogy levonsz egy teljesen általános következtetést egy olyan dologról, amiben benne sem vagy?
2022. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
89%
Kérlek kímélj meg minket ettől a pokoltól, és ne szaporodj, a föld nem tudna elviselni még egy sátán fattyát 🙏
2022. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
92%
Gyors kérdés: itt sok férfi miért tartja életcéljának, hogy férfigyűlölőt csináljon a nőkből?
2022. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
83%

Ezek az "incelek" manapság úgy szaporodnak, hogy nőjük sincs. Tudnak valamit :)



Amúgy pedig a válasz: van aki fel van készülve, van aki nem és van aki azt hiszi, hogy igen, de mégsem. Első gyermekre szerintem nem teljesen lehet felkészülni, hiszen mindent meg kell tanulni. Hiába mondják el, hogy milyen lesz. Ezt tapasztalni kell.


De a férfiakra is fel lehetne ezt a kérdést tenni.


Mondom ezt férfiként. De neked kérdező nem kell ettől félned. Sőt ilyen nézetekkel a barátnő sem fenyeget

2022. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
89%

"Nem a gyerekkel van a probléma hanem a nőkkel akik sz@rnak a gyerek miatt a férfire."


Amúgy szerinted konkrétan mit jelent az, ha a (nem létező) párod foglalkozik veled?

2022. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

En nem tettem tonkre a kapcsolatot.

Elso ferjemtol mikor terhes lettem o tette tonkre. Elkezdett drogozni.

A masodikkal meg senki nem tette tonkre, en is okosabb lettem (pedig 22 evesen ismertem meg), o csaladcentrikus, en pedig ra is ugyanugy figyeltem. Ha a gyerek miatt valamiben kevesebbet kapott igyekeztem bepotolni.

30 eves multam es boldog hazassagban elunk pedig 3 kozos gyerekunk szuletett plusz a kisfiam az elsotol .

De oszinte leszek erre sok no nem kepes. Es sok ferfi sem. A mai fiatalokat elkenyeztetik. Noknel rajon pluszba a feminista trend.. ilyenek hova alapitsanak csaladot ??

2022. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!