Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik azt mondják hogy házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják hogy házasság előtt ki kell élnie magát az embernek, azok pontosan mit értenek kiélés alatt?

Figyelt kérdés

Bulizást, össze vissza szexet?


Baj ha én nem érzem azt hogy nekem ezt kéne tennem fiatalon?


2022. máj. 26. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is mondtak már ilyet, éljem ki magam mielőtt komoly kapcsolatba kezdek… legyenek futókalandok, bulizás, „forgassam” a lányokat, szerezzek sok tapasztalatot stb.

Ez egy másik életstílus, amivel én személy szerint nem tudok azonosulni, de nem érzem azt, hogy ez baj lenne vagy hogy lemaradnék bármiről.

2022. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Én azt gondolom mindenkinek mást jelent.

Van akinek a bulizást, pasizást, csajozást, szexet

Nekem pl utazást jelentett.

Szerettem utazgatni a barátaimmal, új embereket, kultúrákat megismerni

Egyedül is sokszor utaztam , fedeztem fel helyeket.

Nekem ez jelenti azt hogy éljem ki magam egy kapcsolat előtt.

Mert olyan felszabadult, kötetlen stb már nyilván nem lesz mint a párommal és időm sem lesz ezekre egy kapcsolat mellett annyi amennyi most.

2022. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Azok azt hiszik, hogy az ember úgy működik, hogy 30 éves koráig piál, bulizik, minden nap mással dug, aztán az esküvő másnapjától meg szent emberként fog viselkedni élete végéig.

Csakhogy az ember nem ilyen. "A vér nem válik vízzé", szokták mondani. És nagyon így van. Nem mondom, hogy az ember nem váltohat, de egy alapvetően kicsapongó életet élő egyén legfeljebb csak mérsékelni, meg ideig-óráig elfojtani tudja a vágyait. Egy alapvetően szolídabb embernek meg nem fog hiányozni a kicspongó életmód.

Nem, nem baj, ha te ezt nem így érzed, sőt...

Én már közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 40-hez. Sokan mondták, hogy majd 30-on felül bánni fogom, hogy nem azt a fajta életvitelt folytattam. Nos, baromira nem.

2022. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem kötelező, az a kiélés amit te annak tartasz. Ez a mondás nem azt jelenti hogy kötelezően 50 emberrel kell szexelned 15 buliban hanem érdemes mindenféle dolgot kipróbálni amit szeretnél, hogy ne 40 évesen rúgd fel kapuzárási pánikból a házasságodat hogy nem éltél eleget. Szóval maga a mondás teljesen bölcs, azt pedig mindenki eldönti magának hogy a kiélés alatt mit akar megvalósítani vagy hogy egyáltalán szüksége van-e rá.
2022. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is utazást, bulikat, csajos programokat és persze néhány kapcsolatot is jelentett, míg megállapodtam és főleg mielőtt gyerekünk lett.

Amikor az ember 20 éves és úgy gondolja, megtalálta élete párját, akkor mindezek nem tűnnek fontosnak vagy kihagyhatatlannak. Húsz év múlva, mikor ezekből semmit nem élt meg, az iskolapadból a babaszobába csöppent, akkor majd valószínűleg lesz hiányérzet. Nekem biztos lett volna, bár nem vagyunk egyformák.

2022. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A kicsapongás meg a kiélem magam az nem feltétlen ugyanaz.
2022. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Még adj esélyt magadnak ismerkedni, nyitott lenni, válogatni, hogy ne házassag után jöjj rá arra, hogy upps mégse ő kell. Hanem megfontolt döntésből szülessen az hogy valóban Ő kell.
2022. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan a "kiéltem magam" típus vagyok :D Huszonévesen rengeteget buliztam, sok dolgot kipróbáltam, sok hülyeségben benne voltam. Ma már (36 évesen) nem vágyom ezekre, sokkal jobban kielégít egy nyugodtabb, kiegyensúlyozott életvitel, kapcsolat. Benőtt a fejem lágya - talán így lehetne mondani.
2022. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

Egyszer él. Éld ki magad.

A nők miatt amúgy is kár bármit feladni.

Majd idővel megérted hogy kár volt bízni bennük. Mert amit adsz azt nem adják viszi. Helyette megforgatják benned a kést.

A nők csak élősködők.

2022. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem kötelező, csupán annyit jelent, hogy még azelőtt gondold alaposan végig, hogy valóban nem esne-e jól egy lazább-bulizósabb-kötetlenebb életszakasz, mielőtt hosszú távú, megmásíthatatlan kötelezettségeket vállalnál (pl. gyereket). Hogy ne járj úgy, mint én, aki csak azért magyarázta be magának 18-20 évesen hogy ő nem bulizós, mert társas szempontból eléggé esetlen volt és így sok kellemetlen élmény érte, na meg nem volt töke lázadni a család "a mi jólnevelt fiunk ilyet nem csinál, ő ennél sokkal komolyabb" elvárásai ellen. (végül huszonéves korom közepén pótoltam be)
2022. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!