Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Problémák a házasságban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémák a házasságban, miért a megcsalás a megoldás sok embernek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én azt nem értem, hogy hogy helyettesítő a szeretett férj vagy feleség egy vadidegennel. Tehát ha nekem kevés a szex meg az érzelem a kapcsolatból akkor azt akarom, hogy oldodjon meg a férjemmel ez a probléma. Nem máshoz futok. Ezért nem értem hogy másoknak miért jó megoldás a megcsalás.

2015. júl. 23. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A megcsalás nem megoldás,de megcsalni megcsalhatják a másikat akkor is, ha minden rendben van, csak változatosságra vágyik az egyik fél, vagy beleszeret valakibe. Nem biztos,hogy problémás attól egy házasság, csak elmúlt a "tűz". A kezdeti(1-2) év lángolást, visszahozni meg nem lehet és vannak olyan emberek, akiknek ez a "tűz" lételemük.Ezért keresnek, ha elmúlik folyton újat.
2015. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan olyan esetet ismerek, ahol a gyerek születése óta, azaz több, mint 10 éve alig volt szex, 3 éve pedig egyáltalán nincs. Az illető mindent megpróbált, hogy normalizálódjon a kapcsolata, csak hát ehhez két ember kell. Mivel minden embernek szüksége van szexre, intimitásra, ezért a szeretőzés göröngyös útjára lépett, jobb híján.

De minden eset egyedi, és más.

2015. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Én erre azt mondtam a férjemnek, miután félre lépett és számomra is bebizonyosodott:" - Ennyi a te értékrended." Nem kell a vadászösztönre fogni. Értékrend kérdése, s elsősorban is önmagamért, másodsoron a társam iránti tisztelet. Szerintem.
2015. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaza van Wanda7-nek,ha lapos a kapcsolat,szeretethiány van,nem mind a két fél törekszik a megoldásra,de a gyerekek miatt nem szerencsés szétrobbantani mindent,akkor ez is egy út...
2015. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Törődj bele, kérdező, hogy vannak az emberi kapcsolatoknak szegmensei, amit bizonyos kor alatt, ha belegebedsz, akkor sem értesz meg. Majd 35-40 felé érthető lesz számodra. A fiatal ember azt hiszi, mindent tud. Mindent jobban tud, mint más. Így van ez, amióta világ a világ, és így is van rendjén, hiszen ez a mindent legyűrő önhittség viszi előre a világot. Ebből születnek találmányok, ez a magabiztosság tesz képessé lehetetlennek tűnő dolgok véghezvitelére. Mindazonáltal az idő előrehaladtával, a saját bőrön szerzett tapasztalatok árán szerzett bölcsesség birtokában mindent másképp lát az ember. Összeállítja a mozaikdarabkákat, és helyükre kerülnek a dolgok.
2015. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont így gondolkodtam én is, mint te. Aztán 15 év könyörgés után beláttam, hogy nem tehetek egyedül semmit.

Kerestem inkább egy barátnőt. Azóta legalább van kivel beszélgetnem, van akit érdeklek, és van akivel szexeljek.

2015. júl. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!